Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 201
Total: 201

Animale de casă

Started by Foxter, 16 January 2007, 00:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Foxter

Pisica mea:

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

cRacanel





Am vazut zilele astea pe Animal Planet/Discovery o emisiune cu animale de casa extrem de obraznice si de rasfatate. Al meu motan avea sigur loc in top 10.

ozzy

Tre' sa apara si Nicolin and his .. pussy  :D
Eu am avut un papagal insa er a cam boring, ca nu prea interactionam.
Acum astept sa ma mut singurel so I can have my own, personal puss  :">

BTW, nice ... kittens you've got there ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

You mean elder or eldest :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

tcalexander

Gerbili. Ai unei colege, că eu personal n-am alt animal de casă în afară de frate-meu(o să pun poze şi cu el). Acu' să văd cum salivează mâţele voastre holbându-se la monitor. ;;)



Would you like to ride on your own ass?

bro

#6
sobolanu' lu' sora-mea:

http://www.youtube.com/v/mHKAiK3gCT4
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

CYCLER

Quote from: ozzy on 16 January 2007, 13:03You mean elder or eldest :D ?
Dâng dâng dâng.. ze dacs come from ze tracs... you know..  :slap:
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Dumnezeule, cineva sa ne modereze, iar am sarit calu' :) Faceam si eu pe nevinovatu.. Maybe next time you'll all bring your puss.. kittyes to the meeting ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Sharky

si sobolanii.. scuze... rozatoarele, o pun si ei impreuna de o petrecere :drink:
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

sneferu

Nu am poze la indemana dar imi laud si eu animalutele mele: 2 papagali. 1 dintre ei de ziua mea face 12 ani.
"Sa nu crezi ce-ti spun acum
Vorbele-mi sunt vant nebun
Sa nu crezi ce-ti spun acum
Chiar de eu iti spun..."

bro

e coincidenta sau...? :D [si cine-i celalalt palagal?]
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

sneferu

Quote from: bro on 17 January 2007, 10:07
e coincidenta sau...? :D [si cine-i celalalt palagal?]
Cealalta este mai tanara (vre-o 3 anisori)
"Sa nu crezi ce-ti spun acum
Vorbele-mi sunt vant nebun
Sa nu crezi ce-ti spun acum
Chiar de eu iti spun..."

peizan

Am si eu un Max. Nu am poze cu el dar il descriu..... Motan nergu cu cap mare si papion alb. Are in jur de 8 ani...

PS: I want to see Josephine's pussy  ;;)

ozzy

"I want to see J's kitty ..." Exagerezi!! WTF? Cenzureaza-te. In locul ei te-as palmui rau de tot la primul meeting, chiar daca tie ti s-a parut funny :(

LE: me 2
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

nicolin

#15
LE: revin cu poze ca lumea..

Simply... Chikin (aka Lolipop)!  :fum:

Josephine

La cererea publicului, 3 dintre my pussies :)


nici nu apucasem sa depachetez dupa ce m-am mutat, si mindrele erau la datorie.


Si Juniorul, care e la mine temporar, pina mama si tata lui se muta intr-un loc mai potrivit pentru pets. Bea bere si cafea, fumeaza si o alearga pe Fishy (aia negru cu alb).
Pisica a 4-a de 4000cmc e de alt topic, dar si ea cauta casa noua.
Ah si din cind in cind mai vine si catelul vecinilor, care e la vreo 60 de kile si insista sa intre in casa, dar pazeste cu strasnicie curtea.
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

tcalexander

OMG ce pisică vicioasă e Junior ăla. Mai lipseşte să bage în venă. Pune te rog şi o poză cu el fumând, să mă minunez corespunzător.
Would you like to ride on your own ass?

Josephine

Nup, la noi in casa nu se fumeaza, e interzis. Fuma la prima familie unde a stat: tatal prietenului mei lasa tigara in scrumiera si asta micu se ducea si adulmeca pe linga ea.
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

ozzy

Cred ca peizan e inca dezamagit  :rotfl: Ce bastard sunt  :devil:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

adi_bmf

Adica, nu poti sa zici ca fuma, mai degraba... tragea pe nas  ;;)

Le: e a prietenei, dar o consider ca si a mea :D

It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

tcalexander

Şi cu câinele ăla din poză ce e? :devil:
Would you like to ride on your own ass?

adi_bmf

It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

bro

mai, vorbeste frumos!
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

Sharky





El e Bitza, papagalul prietenei. Oarecum e si al meu pentru ca eu i l-am facut cadou. E oarecum crizat, nu l-am vazut sa doarma vreodata, tot timpul se bate cu oglinda si zboara prin camera si daca il bagi prea mult in seama nu mai scapi de el. Il astept in vizita  :D ca o sa stea 1-2 sapt la mine.

Sac! sa saliveze pisicile voastre de pofta  :devil:
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

sneferu

E frumos, sa-ti traiasca. Eu am unul albastru ( masculul) si unul verde cu galben.Si ai mei stau pe deget :P
"Sa nu crezi ce-ti spun acum
Vorbele-mi sunt vant nebun
Sa nu crezi ce-ti spun acum
Chiar de eu iti spun..."

Chipicao

Ce focalizare aiurea. :P Aia e camera pe care i-ai făcut-o cadou de ziua ei?
Să pun şi eu o poză cu fostul meu pet...


N-am o poză mai clară, dar exact aşa arăta:

μή μου τούς κύκλους τάραττε

Sharky

da, aia e camera :P, acum depinde si cum sunt puse setarile :) iti povestesc eu cand ne-om mai intalni la un suc de ce face poze asa. Apropo, nu mai ai soparla? :(
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

Chipicao

La Buc nu prea aveam timp să alerg după râme şi greieri, aşa că am dus-o înapoi în pădure... :(
Dar sunt hotărât să îmi iau alta! :yahoo:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

nicolin





Simply... Chikin, aka Lolipop! :fum:

cRacanel


ozzy

Quote from: nicolin on 20 January 2007, 22:48
Simply... Chikin, aka Lolipop! :fum:

I love that puss.. kitten :) E o mata tare simpatica :D Cand mai vin pe la tine ;) ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CQ

Tu te duci pentru beutură, golanule! :fum:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Quote from: CQ on 21 January 2007, 21:56
Tu te duci pentru beutură, golanule! :fum:
Nu mai ca nu mai beu asa rau, de acum doar cu portia :D (Mi-)am promis sa fiu tare cumintel si silitor, sa-mi beau lapticul si sa ma tin de treaba, nu de alcoolizari. Oricum, Nicolin chiar are o matza misto ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Josephine

Quote from: Chipicao on 20 January 2007, 14:56
La Buc nu prea aveam timp să alerg după râme şi greieri, aşa că am dus-o înapoi în pădure... :(
Dar sunt hotărât să îmi iau alta! :yahoo:

Ti-o adoptam eu, superba sopirla. Mai ales in forma de pantofi. Oferta ramine valabila daca iti mai iei si nu ai ce face cu ea, de preferinta doua bucati, sa ramina si de geanta  :devil:
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

CQ

www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

Josephine

Nope, sunt practica. Si promit ca va fi lichidata civilizat, ca in majoritatea crescatoriilor de animale pentru piele sau blana, si nu strivita (asta apropo la topicul de pe chip unde se inflamasera civilizatii de pe topicul cu cainii comunitari de barbarismul madamelor care poarta blanuri si piele).
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

Chipicao

Grijă mare, Josie, că Faust (aşa îl chema) îi cam muşca pe necunoscuţi. :fum:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

#39
Eu caut de mult un ciobanesc german, am fost pe la multe pet-shop-uri dar peste tot imi cer sume de genul sutelor de euro(minim 300). Prima data cand am auzit pretul am crezut ca nu am inteles bine, l-am rugat sa repete si dupa ce m-am convins ca auzisem bine l-am intrebat ce stie sa faca de banii astia. :blink: Nu prea stie mare lucru ca e pui, da are parinti capioni. Peste tot acelasi lucru..."are parinti campioni". Ma doare pe mine fix in paispe de parintii lui; in functie de cum il cresti devine pisicuta sau te rupe bucati cand intri in curte. Face un astfel de caine atatia bani si nu stiu eu? I-am spus bunicii mele si mi-a zis ca de banii astia iei un vitel. ;;)
These are the days of our lives.