Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 243
Total: 243

Intâlniri între forumişti

Started by ozzy, 31 October 2006, 09:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

bonzo_catalin

Cand se mai iese la Taie Crapu' ? Uit sa intru pe aici asa ca chipicao da un mass ceva . Multumesc.

axismundi

Nu se anunţă nimic pentru sâmbăta viitoare? Ar cam trebui tăiat crapu' că deh... dup-aia creşte prea mare :D

ozzy

Sa-l taiem sambata atunci! Ziceti o ora  :drink:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

akenathon

fir-ar!!! nici saptamana asta nu cre' ca pot s-ajung... :unsure:

Marmota

in cursul saptamanii nu merge??

ca sambata am program cultural  :P

Josephine

Am si eu vreo 3 poze de data trecuta si le pun online cind ajung acasa (adica in uichend). :drink:
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

Chipicao

#46
Ah, mi-am amintit!
   
   ozzy în persoană        funny quote needed           ozzy ontopic
(în spatele telefonului)
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Quote from: Josephine on 09 November 2006, 12:52
Am si eu vreo 3 poze de data trecuta si le pun online cind ajung acasa (adica in uichend). :drink:
Adica esti inca in .ro ? LE : lol chipi, nu ai ceva si cu Josephine :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Una mai luminoasa doar cu ea :P  :D Off, nu avem si noi o poza clara :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

E telefon, nu cameră, ce vrei...
Hmmm... nu uita că cineva stă in umbră şi te priveşte  :fum:

μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Nu uit :P Iese cineva Sambata asta la un suculet de hamei? Anuntati pana maine seara sau cel tarziu sambata dimineata ca altfel faq alte planuri  :drink:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CQ

Quote from: ozzy on 09 November 2006, 13:29
Nu uit :P Iese cineva Sambata asta la un suculet de hamei? Anuntati pana maine seara sau cel tarziu sambata dimineata ca altfel faq alte planuri  :drink:
Renunţi la internet iar şi fugi în munţi? :fum:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Nope. Altfel, am fost la o betie organizata ca a fost ziua a doi amici, simultan  :drink: :hbd:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Josephine

http://picasaweb.google.com/josephine.k/Chip

Astea-s poze de la ultima intilnire cind am fost si eu. Nu-s multe, ca doar va stiti intre voi :)
Acum ma apuc sa incarc si restul de 400 si ceva de poze facute in .ro.
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

ozzy

Aloo! Poporul forumist mai iese la un suc de hamei sau la o taiere de crap? Dati si voi un semn de viata, ceva, poate ne mai miscam si noi din fata tastaturilor..
De ex maine, iesiti?
Posted on: 08 December 2006, 10:29
Daaah, se pare ca numai "dincolo" vorbeste lumea de iesit la bere. Aici probabil suntem numai astia mai.. pocaiti  :unsure:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Ai zis ca tu nu iesi cu juniorii..

ozzy

Nu asta era, eram si obosit, nu aveam chef, nici chef de scuze etc.. Oricum stiam ca o sa fim putini si absolut toti pustani. Nu ca nu-mi place sa fiu cu cei de varsta mea sau mai mici insa imi place sa fie si cineva mai matur prin preajma. Am anuntat deja "dincolo" ca am de gand sa ies cu iubita pe 23 sau 24 pe undeva, linistit, romantic etc. O sa ma gandesc azi-maine daca ramane locatia Taie Crapu, o sa vorbesc si cu Manwe sa vad ce program au atunci, ce muzica / atmosfera etc. So, cam asta e "visul" meu pentru perioada aia, ceva linistit, cine are consoarta sa o aduca, asa, ca in familie, eventual luam si ceva de papa si ceva vinisor, discutam si noi civilizat si ontopic etc. Off, ce utopii pe capu' meu :D
Posted on: 18 December 2006, 10:29
Sa inteleg ca nu iese nimeni pe nicaieri :( . Yuch, familistilor, stati cu bunicutele la TVR1  :rotfl:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

hallelujah

ia ziceti mai ... ceva interese pentru seara asta ... ca de maine cica incepem serviciul?

Taie crapul are deschis astazi?
-= Wenn der Computer alles kann, dann kann er mich mal kreuzweise! =-

cRacanel

Patinoarul de la Unirii este full si cam micut. In herastrau este mult mai bun. 10ron/2 ore 10ron/patinele, muzica buna si luminat perfect.

ozzy

Cracanel, poti sa faci o comparatie intre cel de la Herastrau si cel din Drumul Taberei?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Nu am fost inca in Dr.Taberei dar cred ca este mai mare cel din Herastrau. Poate zilele astea revin si cu poze.

Chipicao

Cel din Herastrau e mult mai mic.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

cRacanel

Inca nu am aoucat sa merg in Dr. Taberei, pt ca azi am fost 2 serii in herastrau :P

ozzy

Sa nu anuntati nimic, ciudatilor  :pfff:
Posted on: 28 December 2006, 08:32
Well, de aici vine cineva sambata asta sa Taiem Crapu??
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Alte localuri nu vă mai tentează? :D
We watch and we are always here.

CYCLER

Ba da. Ozzy, mergem la HH ?  :fum:
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Mai, eu merg. Gabriela, te asteptam ;) ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

la HîHî ?  ;;) (hîhîhîhî)
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Gabriela

Azi nu prea cred că pot să ajung, decât seara spre 20 or so.

De asemenea, poate se îndură cineva şi postează aici some sshots/links de pe wikimapia.org ca să se poată orienta mai bine şi cei care nu ştiu unde anume sunt respectivele localuri (nişte extra tips&tricks cu ce mijloace de transport se poate ajunge ar fi mai mult decât binevenite). O:-)
We watch and we are always here.

ozzy

Cycler, merge hh de asa ceva sau mai schimbam o data?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Ca sa traduc mai bine ceea ce a vrut sa zica Foxter:
WTF is HîHî???????
μή μου τούς κύκλους τάραττε

CYCLER

Pai ar fi aici pe colt... la subsol e un fel de club de pustani figuranti care nu ne intereseaza, la etaj fiind acel HH :D (acronim pentru Hard & Heavy)
Ozzy... nus' ce sa zic, pe mine nu ma deranjeaza, ca sa nu zic de fapt ca imi convine fiind la vre-o doi scuipati de casa.
Poate ar trebui testat si cu public mai larg, sa vedem si alte opinii  :crazy:
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

Gabriela

We watch and we are always here.

CYCLER

Da, dar trebuie sa vii cu bara ta de-acasa.
Mi se pare ca inchiriaza si acolo, dar nus' daca au toate masurile  :D
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Quote from: Gabriela on 22 January 2007, 09:05
E striptease club?   ;;)
Daca vii tu si te ajutam si noi o tzara, o sa fie ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Aha. Văd că nu vreţi de nici o culoare să ne spuneţi şi nouă două-trei cuvinte despre localul ăla, deşi au întrebat cel puţin trei persoane.

E chiar aşa deosebit sau e cine-ştie-ce cârciumă dubioasă care nu v-a plăcut şi acum vreţi să vă răzbunaţi pe alţii trimiţându-i acolo? ;)
We watch and we are always here.

ozzy

I-un bar de rockeri :) Asta spune tot :P
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Nu chiar. Daca e gen Sovata... :devil:
μή μου τούς κύκλους τάραττε