Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 307
Total: 307

Intâlniri între forumişti

Started by ozzy, 31 October 2006, 09:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

CYCLER

Nu, e mai spatios si mai aerisit decat Sovata.
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Si nu-s boschetari sau prea multi pokemoni..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

akenathon


ozzy

D-aia de 16 ani cu tricou cu HIM, also known as emo's :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

.. sau tricou cu Linchinparc  :D
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

Gabriela

Ah, t3h kvltness of our metalheads over here...  ;;)

Încă o nelămurire, însă. De obicei, în astfel de localuri se stă mai prost la capitolul volum la muzică (sau grohăilei indescifrabile profanilor, după caz), iar scopul unui meeting sunt conversaţiile, în mare parte. Întrebarea mea e dacă te poţi înţelege cu persoanele de lângă tine sau dacă trebuie să faci concurenţă soliştilor la zbierete. :P
We watch and we are always here.

ozzy

De auzit ne auzim. Cam mult fum insa :( .. Oricum, asa e peste tot.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Gabi, intelegi gresit (pe langa faptul ca nu ma incadrez la categoria metalheads  ;;) )
Si in nici un caz nu merge muzica mai tare decat a fost ultima data in Taie Crapu. Doar ca-i diferita :P
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Si in HH e un pic cam tare pt gustul meu.. Uneori nu te auzeam clar sau era nevoie sa vorbesc cam tare.. Aiurea, vreau ceva care sa nu ma supuna nici unui efort dpdv audio.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Ştiu eu un local "micuţ" la Romană, deschis non-stop. In Box se cheamă. Are câteva separeuri cu canapele (încap 8-12 persoane), fiecare cu propriul sistem audio, însă nu reţin dacă poţi să alegi şi muzica sau doar volumul. Sunt şi câteva calculatoare cu internet deasupra (barul e la subsol), deasemenea există WiFi :D. În legătură cu preţurile nu pot să vă spun nimic. Revin cu mai multe detalii după ce mai trec pe acolo.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

E cumva fostul 707 Pub? Ala imi placea mult.. Daca ala e, as merge pe acolo ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Nu ştiu. Cum mergi spre Victoriei, e imediat pe partea dreaptă. Piata Romana nr. 6.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Ala e ;) Ce povesti am mai trait p-acolo.. Ce fete, ce viata, ce tinerete :D Dap, as veni oricand ;)
Posted on: 01 February 2007, 16:10
Yellow!! Asta seara in Hard and Heavy la 18:30 incepe si se termina .. nu se mai termina :D ..
Hard and Heavy are o sigla H&H la intrare si se afla la intersectia dintr-e Calea Buzesti si Occidentului. Mai precis pe Occidentului nr 1. Cu alte cuvinte in centrul triunghiului format de Gara de Nord, Romana si Piata Victoriei. In aceeasi intersectie sunt un McDonald's si un Generali maaare :)

Persoana de contact - ozzy 0746 159 159 (Cristi<an>)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Okay, impresii negative despre "faimosul" H&H: muzica e prea tare şi e waaay too much fum de la ţigări. :ninja:


P.S. One night stand, desigur; nu ştiu dacă aşa e tot timpul.  O:-)

We watch and we are always here.

ozzy

Asta-i TOT ce ai de comentat :D ? Buun, then I'll just stick to my plan of taking over the world. All your forums are belong to us ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

tcalexander

T'was fun. O să mai merg, deşi într-adevăr nu e tocmai bun de meetinguri, acolo zgomotul principal tre' să provină de la forumişti.
Would you like to ride on your own ass?

CYCLER

Boooyaka boooyakaa !!!!  :fk: :fk: :fk: :fk:

( neee, nu vreti sa luam niste beri care sa le sugem linistit la mine :D )
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Beer tonite H&H contact ozzy 0746 159 159. De la 20 pana dimineata. Va asteptam..

PS nu mai am nr lui Gabi, cine e simpatic sa o sune :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Sorry că n-am putut să apar; am fost nevoită să optez pentru o seară romantică, cu nasul în batiste, alături de iubitul meu ceai cu miere.  :wacko:

Poze ne-aţi mai făcut? :)
We watch and we are always here.

ozzy

LOL. A fost multa lume. Ozzy + his ego. Nu mai incerc, sunt satul :D Daca iesiti pe undeva dati un tzrr. Bye
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

LNT

Quote from: ozzy on 21 March 2007, 09:52
LOL. A fost multa lume. Ozzy + his ego.

Si ati incaput amandoi?  ;;)

In Iasi vreo intalnire ceva?
These are the days of our lives.

ozzy

Nu chiar. Dupa ce a intrat unul din noi s-a umplut barul :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

GRIP

Zilele astea pe undeva, herr ozzy? Poate te prind si io treaz.  :rotfl:

CQ

Ce e des...

De exemplu, reuniunea din Deltă... aia va rămâne în istorie. :fum:

P.S. Dar nu toţi vor avea privilegiul de a merge.  :ninja:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

LNT

Ai iesit la pescuit deja?  :fum:
These are the days of our lives.

GRIP

Quote from: CQ on 17 April 2007, 15:42
Ce e des...
Nu strica bre. E chiar placut. Habar nu ai ce distractiv e sa il vezi pe ozzy cum iese din H&H si face ca bila de pinball pe culoaru de la iesire. :)))

ozzy

:) Era o coaja de banana pe jos :( (PS, care dai un - :D?)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

nicolin


CQ

Chiar mă gândeam să lămurim asta dar... nu-i aşa că avem timp? Oricum, eu cred că stau de vineri până duminică, dacă am unde (la hotel n-am de gând  :fum:).
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Stai la mine :D ?

PS: am luat ban permanent pe cheap, ce bine-mi pare :)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CQ

Ştiu, doar ţi-am zis care a fost faza. Încep să cred că plecarea-mi va fi definitivă (deşi meritai o pauză destul de mare oricum :fum:).
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

nicolin

ot: hai mai CQ, fa si tu un efort si vin-o pe la CERF. De obicei ieseam, pe urma, cu forumistii Chip, poate si cu un redactor, 2, de la Chip. Oricum, apa mea vie NU a dezamagit (sper) pe nimeni, ori de cate ori am avut ocazia.

ot: dar ce mama naibii facusi ozzy? Si cum mama dracu' de ai primit ban PERMANENT???

CQ

S-au adunat.
Nicolin, normal că vin. Chiar dacă nu era CERF, tot veneam. Prea mă iubeşte lumea, asta e, o să vin. :crazy:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

GRIP

Pai de ce sa nu ai unde sa stai? Baruri nu este? Ehei, regia e buna si ea la ceva (asta daca nu vii cu noi noaptea in H&H sau Jack) :fum:

CQ

Cred că stau de vineri până duminică. Dar, depinde dacă vin cu cineva sau dacă am unde să stau (porţiune neagră în buget, nu prea merge la hotel, doar dacă nu primesc cu colindul :yahoo:).
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Zi-mi exact in ce zi (data) ajungi si iti spun daca am 1 sau 3 camere la dispozitie :D (vb serios)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

adi_bmf

Si daca o sa stai la ozzy, poate ajungi si tu un pui de troll ;;)
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

ozzy

Nu sunt troll, sunt "o chestie enervanta" ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

tcalexander

Monşer, tu redefineşti ideea de troll. Acceptă-ţi chemarea. ;;)
Would you like to ride on your own ass?

CQ

Chestie enervantă şi atât, nu mă mai contraziceţi. :)
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/