Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 580
Total: 580

Intâlniri între forumişti

Started by ozzy, 31 October 2006, 09:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Ionutz

app, cand se tine CERF anul acesta?
si... unde va intalniti?

CQ

Oriunde... turnaţi numerele de telefon pe PM, să vă caut când vin. :D
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

bausto

Dau si eu aici cu batzu... Cine mai sta de o bere duminica seara? Sambata o sa o ratez (joc in deplasare, in interes de serviciu, deci nu se pune problema sa scap) si parca nu as vrea sa treaca (inca) un an in care sa nu apuc aproape nici o intalnire cu lumea in preajma CERFului.
"It is better to give than to receive", un m***t...
And all the roads we have to walk along are winding / And all the lights that lead us there are blinding

CQ

Sâmbătă toată lumea la ora... stabiliţi o oră, ne vedem atunci cu toţii (nu mai stau tot CERF-ul, prietenul la nevoie... nu răspunde la telefon văd, după ce se oferă de unul singur să-şi dovedească ,,prietenia" :D).
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Daca stabiliti ceva ies si eu sambata. CQ ramane valabila invitatia sa stai la mine. Ma gasesti pe mess sau pe nr ce ti l-am lasat offline (numelere mele vechi sunt inchise din varii motive :D)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Sambata pe la pranz cred ca trec si eu pe la cerf. :)

ozzy

Back to Bucuresti, back to job, normal life etc :D
So, care iesiti la berica?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

LNT

Quote from: ozzy on 21 August 2007, 10:31
UP :) :P Lol .. 3,1 mil.. Mai e valabil doar cateva zile.. Cand iau salariul, nu-l mai dau. Si asa e chilipir ..

Bani de berica?  :P
These are the days of our lives.

ozzy

Nope, banii de datorii. Banii de berica sunt pusi deoparte... Iesi la berica :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

LNT

Daca vii la Roman... :D
De joi sunt in Iasi, poate ne vedem acolo.  :drink:
These are the days of our lives.

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

ozzy

Care, cand si unde vreti sa iesim la o bere?  Hai copii, ca e vara si mai e loc de o berica, o preaocupatilor :P

PS: Propun Taie Crapu' sambata seara..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

ozzy

Vineri, 21 septembrie, ora 18:30 in Pe Baricade, oricine e binevenit. Cine nu stie sa ajunga sa dea un bip 0746 159 15 noua. Va astept pana dimineata, deci nu e o scuza ca am pus anuntul tarziu :P
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

alecs1

Ok, cred că vin, notez nr de tel.

ozzy

Da un bip si te sun eu ;) Hai ca vine si bomath ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

alecs1

Nu mai ajung. Am plecat după 8 de la lucru (am ajuns acolo la 12 :D ) şi înapoi acasă după 9. Şi-s cam răcit. Ce e mai naşpa e că marţi mi se termină stagiul în Buc şi nu mai dau pe aici multă vreme.

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Vineri e concertul Iris.  :unsure:

Anyway, eu aş veni. Cu ce ajung acolo, pe jos de la metrou din Unirea sau e şi ceva care mă lasă mai aproape?
We watch and we are always here.

ozzy

De la metrou Unirea ajungi in 5 minute..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Hmmmso... Săptămâna aceasta (eventual în w/e dacă nu se poate altcândva pe parcurs), are cineva chef de ieşit pe undeva? :)
We watch and we are always here.

CYCLER

Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Quote from: Gabriela on 13 November 2007, 20:28
Hmmmso... Săptămâna aceasta (eventual în w/e dacă nu se poate altcândva pe parcurs), are cineva chef de ieşit pe undeva? :)
Je!
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

peizan


ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Iar nu se mai mobilizează nimeni? :D
We watch and we are always here.

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

Nope. :D Dacă nu-s minim 4-5 inşi nu ies din casă pe vremea asta.  :ninja:
We watch and we are always here.

ozzy

Stai o sec sa dau spam pe mess sa vad. Tu vrei azi sau in alta zi?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Gabriela

În w/e, cel mai probabil. Preferabil să nu fie o zi "udă".  O:-)
We watch and we are always here.

iconicpaul

Ce mica e lumea, sunt incantat sa vad useri foarte cunoscuti. Din Timisoara e cineva ?

tom


icsfails

The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

iconicpaul


ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

alecs1

Quote from: iconicpaul on 08 February 2008, 14:19
Ce mica e lumea, sunt incantat sa vad useri foarte cunoscuti. Din Timisoara e cineva ?
Da, şi eu, pe lângă icsfails. Pe moment sunt tot în Tm, numai că la întâlnirile chip la care am tot zis că vin n-am mai dat.

iconicpaul

vedeti ca v-am trimis mesaj pe yahoo messenger, alecs1 si icsfails

iconicpaul

Intalnire a forumistilor din Timisoara, duminica 16 martie, la ora 15, la Iulius Mall. Si-au anuntat deja prezenta mai multi forumisti. In afara de cei anuntati deja si care vin, cine mai vrea sa vina?

nicolin


alecs1

Toţi cică.
Eu dacă vin sunt clar în calitate de sayit-ist.

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu