Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 192
Total: 192

Caut un... topic. Chestii crude de la ţară

Started by alecs1, 03 September 2010, 01:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alecs1

Cîndva am provocat (dacă nu cumva îmi atribui aiurea meritele) o discuţie despre mîncarea mai naturală pe unul dintre forumurile noastre (Chip sau SayIT). Cred că tcalexander sau Foxter au spus de unde fac ei rost de bunătăţi pe care au încredere să le mănînce crude. Din păcate nu reuşesc în nici un fel să găsesc discuţiile alea. Poate cineva să-şi amintească unde am discutat, sau eventual să spună din nou concluziile?

(Asta face parte din registrul personal de pitici: n-am fost pe acasă la ţară de cîteva luni şi nu ştiu de ajung curînd, şi mi s-a făcut poftă de lapte şi ouă crude :P).

Chipicao

μή μου τούς κύκλους τάραττε

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

alecs1

Super, merci.

Eram aproape convins că e pe chip.ro (dar probabil că pe chip ajungea discuția în bălării bine, și ajungeam la creaționism și cu ce scop ne-a făcut Dumnezeu stomacul) . Fain, forumul nostru are ceva istorie de discuții.

Observ de asemenea că eu am aceleași argumente ca și acum 3 ani ;;), și nu văd asta automat ca pe un lucru bun.