Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 221
Total: 221

Sugestii ptr. Revelion

Started by nicolin, 02 November 2006, 18:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nicolin

Sincer, in acest moment, HABAR NU AM unde mi-as putea petrece revelionul. STIU ca este tarziu, insa, poate imi poate recomanda cineva o varianta 'colea 'sa, in Romania? Idei? Variante?

cRacanel

In Apuseni..http://antrec.ro/ro-11-pensiune-livia-danciu-Alba.html.
Am fost anul trecut si a fost super ok, conditii bune, poti da u ntelefon sa intrebi de preturi.
Cred ca s-a instalat anul asta si instalatie de telescaun pe partia de ski

Flaviu

nicolin, depinde ce caracter ai. Daca preferi locurile cu multa lume ii clar ca intr-un oras mare la un restaurant, club etc. e locul tau, daca in schimb doresti liniste si preferi un grup restrans cred ca merita luate in discutie si pensiunile din zona Maramuresului sau Brasov, cam astea imi vin in minte acum. Din cate stiu eu in MM sunt pensiuni cu program special de sarbatori, cu artificii, masa festiva de revelion si chiar si camere special decorate pentru indragostiti, iar daca te grabesti cu siguranta prinzi locuri libere!

LE: Bine v-am regasit!  :)
aka eflaviu


ozzy

Busteni ;) Sus la o cabana, e munte, e zapada, ski, tot ce vrei ;)
(revin in 10 minute, dupa ce mananc cu detalii, sper sa nu-mi uit ideea)

LE: bine ai venit Flaviu!!
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

akenathon

eu as opta pt o cabana la munte, cat mai izolata... singur cu persoana iubita, daca se poate; focul arde in semineu blablabla... ;)
depinde, asa cun a spus cineva mai sus si de caracter, dar si de cati bani esti dispus sa dai...

DeliveryBoi

Frozen TV dinner :D