Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 356
Total: 356

Tradati in dragoste, Test de fidelitate - adevarate sau regizate?

Started by LNT, 05 April 2007, 21:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

LNT

Nu obisnuiesc sa ma uit la astfel de emisiuni, dar cand mai nimeresc zabovesc cateva minute pentru ca imi place cum se cearta  :D.
Tradati in dragoste mai era cum era (parca se terminase, nu stiu sigur) dar Test de fidelitate de pe Antena1 mi se pare jalnica. Dă de la o poştă impresia ca e regizată. Saptamana trecuta carcotasii spuneau ca ar fi regizata pentru ca "surprinsa" era o dansatoare de la emisiunea Vacanta Mare. Nu spun ca nu ar fi un pic periate ca sa prinda la public dar facute de la 0 chiar ar fi aiurea. Voi ce spuneti?
These are the days of our lives.

kquizak

cred ca aia de pe antena1 e regizata...aia alu ala de la bigbrother nu cred...prea reactioneaza surprins faptasul...dar nu se stie niciodata...
network-tools.ath.cx ---nmap yourself

tcalexander

Oricum e sux ambele două... nu-şi dau cu toporul în cap, nu se împuşcă, nu nimic. :fight:
Would you like to ride on your own ass?

LNT

Cam acelasi lucru ma enerveaza si pe mine: nu vezi decat niste oameni care discuta pe un ton ridicat, nu tu palme, pumni, muci zburand in diferite directii etc.  ;;)
These are the days of our lives.

SoNic

Sunt probabil copii palide ale emisiunilor de gen de peste ocean, unde se iau la bataie (dar "ciundat" numai femeile).
Orice emisiune TV are un anume grad de regizare si un script. Ratingurile sunt extrem de importante pt ei si nu le lasa la "mana" unor oarecare veniti in emisiune. Se face profilul publicului-tinta (varstele, localitatile, ora de difuzare) si se adapteaza corespunzator.
Unsigned integer

cRacanel

Quote from: tcalexander on 05 April 2007, 23:33
Oricum e sux ambele două... nu-şi dau cu toporul în cap, nu se împuşcă, nu nimic. :fight:

Imi povesteste un amic azi, cum se jucau taica-su si frate-su(unchiul amicului) cand erau mici. Unul din ei punea degetul aratator pe buturuga si celalt dadea cu toporul. Castiga cel care ramanea cu degetele intregi. Taica-su nu prea avea viteza de reactie..

Sharky

@lapcat, ai pierdut aseara :) din lipsa de ocupatie m-am uitat si eu la Test de Fidelitate ca am vazut ca era si cu o femeie care era testata si eram curios ce "don juan" aduc aia. Culmea ca aia era o proasta si o grasuta si au adus unu urat cu spume. Frumos a fost la sfarsit cand incerca logodnicu sa o calce pe gat si faza super comica si aici citez:
"-Cum l-ai pupat, fa, amical pe obraz ca eu te-am vazut ca l-ai pupat pe buze!!
-Amical, amical pe buze... Ma jur!"

Adevarul e ca par regizate si creatura aia de psiholog cu detectoru ei de minciuni e jalnica, numai aberatii si idiocratii spune.
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

LNT

Am spus ca nu sunt fan, ma mai uit doar cand nimeresc.  :)
Oricum prefer sa ma uit la desene animale sau pe Discovery  :gigea:
These are the days of our lives.

nicolin

Tradati in Dragoste, Test de Fidelitate precum si Farsele lui nu mai stiu cum il cheama pe acel agaric*, emisiune de la OTV, sunt, toate, regizate.

akenathon

Pana la urma ce importanta are daca sunt regizate sau nu?
Va plac? - Uitati-va!
Nu? - Exista telecomanda si alte zeci de posturi.  :gigea:

CQ

- Cine era aia? - O colegă! - Păi şi tu-ţi săruţi toate colegele pe gură? - Păi ce, pe gură am sărutat-o? - Da! - Ei, atunci una mai specială, mă ajută să-mi treacă răceala. :fum:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

LNT

Agariciul de la OTV s-a lasat de farse. A spus singur pe post ca erau regizate. Acuma le face doar cu ocazii speciale (pe 1Aprilie a fost,nu stiu sigur; regizate sau nu...) :fk:

Totusi ma intreb de ce Tradati in dragoste a primit amenzi si somatii, apoi a fost interzisa, daca era o farsa. Daca nimic din ce era prezentat nu era adevarat inseamna ca nimeni nu a fost lezat de dreptul la intimitate si protejarea identitatii.
These are the days of our lives.

nicolin

Pai emisiunea a fost, in primul rand, amendata TOCMAI ptr. faptul ca ei o prezentau ca fiind una reala, spontana, pe cand, de fapt, era vorba de un alt fel de telenovela, folosind actori wannabies, si asta FARA a specifica acest lucru in mod explicit.
Ca episoadele erau inspirate din povesti/scenarii adevarate, trimise de telespectatori, este cu totul si cu totulaltceva.

ozzy

Tot regizat, cap-coada. Stiu sotto de la un organizator de astfel de emisiuni ;) Oricum sunt gretoase emisiunile. Si cei care inseala sunt gretosi :P, daca nu-ti place langa cine esti, bagi papuci/divort, nu-ti bati joc :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

SoNic

Quote from: ozzy on 09 April 2007, 00:29
...daca nu-ti place langa cine esti, bagi papuci/divort, nu-ti bati joc :(
Si daca iti place de cine este langa tine, dar ai nevoie de mai multa "activitate" decat este disponibila?   :fk:
Unsigned integer

CQ

O educi. Îi dai filmul Buttman Ass Adoro să-l vizioneze. :fum:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

LNT

Quote from: ozzy on 09 April 2007, 00:29
Tot regizat, cap-coada. Stiu sotto de la un organizator de astfel de emisiuni ;) Oricum sunt gretoase emisiunile. Si cei care inseala sunt gretosi :P, daca nu-ti place langa cine esti, bagi papuci/divort, nu-ti bati joc :(
In viata reala unii cauta "senzatii tari", umbla cu 2-3 deodata fara ca una sa stie de celelalte. Si cica e misto cand se intalnesc, mai ales daca tipele se iau la palmuit. Stiu de la un prieten care practica asa ceva.  :D

Quote from: CQ on 09 April 2007, 09:49
O educi. Îi dai filmul Buttman Ass Adoro să-l vizioneze. :fum:

Sau ii dai sa bea Nestea....  :fum:
These are the days of our lives.

CQ

www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

LNT

Am vazut azi prezentarea de la Tradati in dragoste...doua tipe care se ciufuleau reciproc...imi place ca incep sa includa si putina actiune. Emisiunea n-am vazut-o pentru ca am adormit.  ;;)
These are the days of our lives.

tcalexander

Would you like to ride on your own ass?

LNT

These are the days of our lives.

akenathon

Quote from: lapcat on 23 April 2007, 22:57
... Emisiunea n-am vazut-o pentru ca am adormit.  ;;)
Inseamna ca a avut suspans, nu gluma!  :fum:

YESMAN

Acum vine o intrebare, un pic cam retorica: Nu sunt astea emisiuni pentru tâmpiţi ? Pe bune, imi aduc aminte la inceput cand noi nu aveam cine stie ce canale tv, fara emisiunii din astea, ma uitam pe canale straine, la germani (cu toate ca nu intelegeam ce vorbeau, imaginile erau concludente), italieni, si vedeam emisiuni din astea, si imi puneam intrebari: aia sunt mai tampiti decat noi sau ce ?

Si uite ca acum importam si noi toate emisiuniile lor, pe masura ce ei se satura, noi deabia ne apucam de ele.
Intel Q9300, GA-EP45-DS3,4 GB RAM,NVIDIA 9600 GT,HDD Seagate 500GB, DVD-RW LG, TV Tunner Leadtek DV2000.

Danyx

Sigur sunt regizate .....o prietena de a mea a participat pentru 200 euro si o excursie la munte ...emisiune difuzata acum 1 luna sau 2 in urma .