Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 320
Total: 320

Alternativa la BSplayer

Started by peizan, 27 February 2007, 18:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

peizan

Am instalat VISTA (luati-o ca atare, nu dezinstalez deocamdata ;;) ) si BSplayerul a nu vrea sa functioneze. As dori sa-mi recomandati o alternativa. Multumesc  :sal:

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

SoNic

#2
Unsigned integer

CQ

Media Player Classic + ffdshow cu SSE + CoreAVC + Haali Media Splitter (player, CoDec potent ce suportă toate formatele, CoDec MPEG-4 AVC performant, splitter pentru containere Matroska). Adică tot ce-ţi trebuie, alături de un DVD player software (PowerDVD HD) să rulezi orice fişier video pe PC.
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

peizan

Quote from: Foxter on 27 February 2007, 22:41
Mplayer ai incercat ?

Imi place playerul. Dar nu pot lucra cu subtitrarile :(

LNT

Quote from: CQ on 28 February 2007, 03:07
Media Player Classic + ffdshow cu SSE + CoreAVC + Haali Media Splitter (player, CoDec potent ce suportă toate formatele, CoDec MPEG-4 AVC performant, splitter pentru containere Matroska). Adică tot ce-ţi trebuie, alături de un DVD player software (PowerDVD HD) să rulezi orice fişier video pe PC.

De ce nu dai si niste link-uri? Post-ul tau e foarte bun pentru oricine (nu neaparat Vista (L)useri (:P)) vrea sa renunte la BSPlayer.  ;)

PS: stiu ca exista gogu, dar nu e mai usor cand primesti si lingurita?  :D
These are the days of our lives.

adilehanceanu

Pentru subtitrări ai încercat DirectVobSubO:-)
The soul of computer technology