Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 332
Total: 332

Cadouri de Craciun

Started by ozzy, 20 December 2006, 09:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ozzy

Ce cadouri ati cumpara voi prietenei?  :D Cea mai buna solutie se premiaza in bere. Seeya soon la  :drink:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

FATHER

Da si tu niste caracteristici tehnice ale prietenei tale. Ceva parametri gen : preferences, skils, education etc. Ce buget ai ? Ce intentii ai cu ea?
Iar intrebarea e pusa un pic sucit ; ca daca ma pun sa-i iau eu ceva prietenei tale, te las fara ea... :)

bro

Quote from: FATHER on 20 December 2006, 10:25
Da si tu niste caracteristici tehnice ale prietenei tale. Ceva parametri gen :
las' ca se stie ce ai vrut tu sa intrebi: inaltime, greutate, marime la pantof... :P

daca nu gresesc, e o relatie serioasa, deci ai cam putea sa-i iei ceva mai serios. si daca nu i-ai luat asa ceva de curand cu alta ocazie, ai putea sa te invarti de un inel mai micut, dar fumos. nu f scump. si nu de logodna, d-ala simplu. nu speria fata :D. eu zic ca o data pe an poti sa chieltuiesti umpic mai mult si cred ca si ei i-ar placea.
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

peizan

Carei fete nu-i place sa cheltui cu ea?????

Eu zic ca trebuie s-o faci sa se simta femeie. Cadoul trebuie sa-i transmita asta. Fa-o sa se simta dorita. Ia-i un fier de calcat.

Sharky

Un sfat... afla ce isi doreste ea dar nu prea e dispusa sa cumpere :)

A mea isi dorea un aparat digital si cum e povestea.... m-am dat de 3 ori peste cap si m-am facut aparat :). Bine atunci a fost si o ocazie chiar speciala.

Daca chiar nu ai idei... incearca o bijuterie(inel, pandantiv, bratara) sau un parfum mai scump(adica sa fie peste 1 mil  :P). Si nu ii lua ceva de plus... poate nu va parea ca e nervoasa dar cu prima ocazie ti l-ar face guler. Cel putin amenintarea asta am primit-o eu  :D
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

Josephine

Eu am primit un Wii si un TFT. Daca e geeky nu ratezi cu Wiiii. Daca nu e geeky, ia-i un Dior, un set de perle naturale, de preferinta Akoya, o geanta made in Italy, un ceas chic, un set de lenjerie La Perla, o brata de argint Folli Follie, un telefon Nokia 7373, un zbor cu un avion ultrausor deasupra orasului. Atentie, nu toate de-odata.
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

kman

Quote from: Josephine on 20 December 2006, 16:18
..., un zbor cu un avion ultrausor deasupra orasului. ...
Si tu ia-ti un tun antiaerian.
* kman e obfuscat pe cineva

ozzy

Merci de sugestii. Cred ca ma opresc la un inel frumusel de logodna ca nu se sperie prea usor  :D

FATHER, sa-mi zici si mie ce planuri marete ai, poate invat si eu cate ceva de la tine.

Pana acum am invatat ca-i plac Joop, Bvlgari (parca Omnia?) si parfumul meu (un Sculpture)
Nu-i plac florile clasice (trandafiri, lalale, orhidee bla bla) ii plac cele de camp!?!? Ii plac toalele mai scumpute da nu prea ii place sa ma bage la cheltuieli (nu-i bai, anu' asta sunt pregatit :P)
Ii place sa stea mult cu mine si ...

Ii plac urmatoarele pozitii: ... ... .... . . . . .
Glumeam, asta nu va zic :P E prea inocenta ca sa se gandeasca la prostii de genul asta, nu ca mine :D Ii place jazz-ul! Ii plac baietii ingrijiti, curatei, inalti, slabuti (ca mine, eu doar de "Freza" nu am grija pt ca sunt cretz)

Ma gandesc sa iau si un aparat digital ca deh, e pt amandoi ;) si amandoi ne dorim asa ceva de mult..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Sharky

hm... incep sa cred ca asta poate fii un cadou general :D

Pai daca stii ca asta isi doreste ce mai astepti?
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

FATHER

Quote from: ozzy on 20 December 2006, 16:48


FATHER, sa-mi zici si mie ce planuri marete ai, poate invat si eu cate ceva de la tine.


Imi place replica ta. I'm no danger my friend... I'm married and 400 miles away...

ozzy

We're not married dar si intre noi e cam aceeasi distanta. Care ajunge primu  :slap:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Ma uitam zilele trecute la a mea ca se entuziasma in preajma unor papuci de casa in forma de animalutze amuzante, dar nu risc sa se interpreteze gresit  ;;)

Avand in vedere ca are cam tot ce-i trebuie, cred ca am sa ma "limitez" la o cutie cu bomboane de ciocolata fina (pe langa excursia la munte adica). E putin cam devreme pentru inele, nu de altceva :P
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time