Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 465
Total: 465

Vand Placa Video PCI-E

Started by vladutz, 12 December 2006, 14:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vladutz

Vand placa video pci-e asus 7600gs 256 mb ddr2, 128 bit, 400mhz gpu/800mhz memorii, racire silentioasa asus, cumparata de o luna, garantie 3 ani, pret 470 ron negociabil.
Contact gyzmo_2004@yahoo.com sau id yahoo: gyzmo_2004.

peizan


vladutz

eu am luat-o cu 495 ron...cu cat ar trebui sa o dau? :wacko:

peizan

Din pacate pretul de achizitie nu are nici o importanta. Tot ce mai conteaza e o eventuala garantie si ca placa sa functioneze. A .. si mai conteaza pretul pietii :) . Cred ca o idee buna ar fi sa incepi cu 300 RON negociabil.

vladutz

garantie 3 ani de zile...iar pretul nush nu pot sa o las prea mult fiindca e noua...

ozzy

Atunci cauta s-o dai la prieteni la banii aia.  :unsure:

Ca regula nescrisa, cunoscatorii nu vor cumpara chestii pe net daca nu sunt macar cu 20-30% sub pretul la care se poate gasi la cel mai ieftin magazin. Daca oferi la pret de magazin cine e prost sa ia de la persoana fizica in loc sa ia de la firma?  :blink: La 2-3 sute mii diferenta nu se uita nimeni si si-o ia direct din magazin.

Din pacate nici aici nu am vazut inca reguli anti "teapa", adica la pret de magazin sau chiar mai sus!! Unii care nu prea stiu pot sa incaseze teapa si as considera forumul (politica lui) indirect vinovat de treaba asta, prin inactiune.

In fine, e alegerea ta daca ceri un pret decent sau treci de partea celalata a baricadei. Nu sugerez nimic, nu am nimic personal cu tine, e valabil pt toti cei ce vand..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu