Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 473
Total: 473

Flame despre bancuri

Started by ozzy, 13 November 2006, 16:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ozzy

Keep it clean! Va rog.. Am curatat majoritatea junkului excesiv de aici si sper sa nu mai apara. Nu vreau comentarii la acest post, care va disparea in 10-20 de ore, dupa ce l-a citit toata lumea. Multumesc anticipat pentru intelegere!

As vrea aici sa ramana doar BANCURI si cel mult, mai rar, niscaiva comentarii PERTINENTE si ontopic.

Am făcut split - era deja mâine. ;)
tc

PS: dacă discuţia degenerează, arunc fără remuşcări găina moartă în curtea lui ozzy, la LDDCC.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Poate bancurile alea sunt si ele "pertinente".. Eu daca as tine cu Rapid, m-ar deranja un astfel de banc. Asa ca poate faci curat si prin bancuri, chair daca sunt postate de "moderatori".

adi_bmf

Si poate mie imi plac iepurasii, poate sunt un bolnav... poate ca ar trebui interzise bancurile prin lege ca sa nu deranjam pe nimeni.

Bancurile sunt bancuri si poate unor le plac sau nu. In schimb, comentariile neavenite sunt deranjate pentru toti si nu are treaba cu cine e moderator sau nu!

Btw, cRacanel, tu gusti bancurile seci?? :fum:
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

ozzy

Sincer, nu ma intereseaza! Eu poate sunt nazist, rasist, misogin, homofob sau ce vrei tu. Nu-mi expun parerile si convingerile aici si nici macar nu ma manifest in asa fel incat voi sa va dati seama ca voi sunt rasist (un exemplu) Insa bancurile sunt bancuri!! Nu mai postam bancuri cu blonde ca se simt insultate? Nici cu Itzic sau Bula pentru ca 2 natii s-ar simti insultate? Nici cu Americani, nici cu tigani, nici cu evrei?? WTF, bancurile sunt facute tocmai pentru a face misto, pentru a satiriza oamenii si caracteristicile lor.

Daca mai posteaza cineva offtopic vreau sa fie ceva FOARTE serios sau BANCURI. Oricum offtopicul il sterg si las bancurile :D

LE: e nevoie sa deschidem un topic separat pe tema asta? ceva gen "regulament de postat la <bancuri>" :) :) ??
PS: intrebarea era retorica si pe un ton sarcastic, sperand ca intelegeti ceva din asta..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Daca tot ai drepturi , foloseste-le..

..crezi ca ma deranjeaza inca un post sters? aici am mai multe posturi sterse decat pe chip..
..crezi ca "moare" forumul daca ma banezi pe mine si/sau R3NZoR? moare si singur..
..crezi ca ma impresioneaza cu ceva ca tu ai primit drepturi de moderator dupa o perioada lunga in care ai  :ass: ? ei bine, poti sa faci ce vrei, nu eu sunt persoana santajabila..

..sterge si postul asta..fa curatenie..

peizan

Ce ciudat, flame la Bancuri. cRacanel, esti de acord ca nu are ce cauta flame-ul la Bancuri? Esti de acord bancurile cu tigani, cu evrei, cu romani, cu unguri, cu etc... vor exista si daca tu vei pleca de pe forumul asta?

ozzy

#6
Bun, va las sa parlamentati, sa nu credeti ca abuzez ca unii de pe cheap. Dar maine va mut la locul de dat cu capul sau pe alt thread ca aici sa ramana curat ok? Sa nu credeti ca vreau sa cenzurez si nici nu cred ca voi bana candva pe cineva. Chill, nu vreau sa fac ca sictiritii de pe cheap care dau ban zilnic. Vreau doar un pic de bunavointa ;)

LE: so, aici s-a zis deja ca nu se practica cenzura si nu o fost deloc o chestie impusa de mine. Asa vor altii, asa vreau si eu. Bancurile vor ramane bancuri, necenzurate, in masura bunului simt. Nu e ok folosirea cuvintelor XXX insa sunt sigur ca stiti si voi asta. Pana acum am gasit doar oameni misto pe forumul asta, sper sa fie asa si cei ce vor veni de acum.

Nu voi sterge posturi, ce e prea pe langa va fi mutat.. Nu voi da ban pentru ca.. Nu voi da ban :D Pur si simplu nu se cade ;) Nu voi abuza de functia mea..

Sper ca nici voi nu veti abuza de rabdare moderatorilor, oricare ar fi ei.. Si veti posta ce se cade, unde se cade, ca cei ce vor veni sa gaseasca un forum pe care sa-l considere demn de a-l vizita mereu si in final sa considere forumistii demni de a le fi preteni..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

R3NZoR

Quote from: peizan on 13 November 2006, 17:54
Ce ciudat, flame la Bancuri. cRacanel, esti de acord ca nu are ce cauta flame-ul la Bancuri? Esti de acord bancurile cu tigani, cu evrei, cu romani, cu unguri, cu etc... vor exista si daca tu vei pleca de pe forumul asta?
Dar tu domnule peizan care esti moderator,si tu domnule ozzy care esti tot moderator,sunteti de acord ca nu are ce cauta un flame la bancuri?Daca da de ce participati la el?De la un simplu post facut de mine a inceput o intreaga harababura,la care ati contribuit si voi.Asa ca numai faceti pe sfintii si lasati-o asa cum a cazut.
Hop,am sărit groapa.