Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 557
Total: 557

tara...tara(discriminare de 2 bani)

Started by kquizak, 18 November 2006, 09:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

kquizak

pe scurt sun are un concurs pt noii utilizatori ai j2ee sdk...pana aici bine.
Dar eu nu pot sa particip,this is why:
"This contest is open to legal residents of Australia, Canada, China, Denmark, France, Germany, India, Indonesia, Israel, Italy, Japan, Korea, Mexico, Poland, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, the United Kingdom and the United States who are at least 18 years old at time of entry"

bine ca evreii pot sa participe(ca din populatia lor cca 80% dezvoltatori  :D)

ma simt discriminat... :pfff:

ME: am schimbat titlul ca intr-adevar era cam.. jenant
network-tools.ath.cx ---nmap yourself

cRacanel

Pe mine unul nu ma intereseaza de ce nu poti tu participa, da' ma deranejaza titilul, cum adica tara de "kk" ??? . Nu iti convine? Drum bun, cale-batuta, cin' te prinde..sa nu te prinda mai bine.

Rog un moderator sa modifice titlul thread-ului.

peizan

nu cred ca ai inteles prea bine la ce se referea :)

Josephine

Quote from: kquizak on 18 November 2006, 09:45
Dar eu nu pot sa particip,this is why:
"This contest is open to legal residents of Australia, Canada, China, Denmark, France, Germany, India, Indonesia, Israel, Italy, Japan, Korea, Mexico, Poland, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, the United Kingdom and the United States who are at least 18 years old at time of entry"

ma simt discriminat... :pfff:

Eu cred ca ai asa o usoara jena de mania persecutiei, desi sincer doresc ca Romania sa fie discriminata la un loc cu Norvegia, Grecia, Portugalia, Olanda, Lituania, Letonia, Irlanda si alte tari civilizate (ar fi frumos sa vezi romanica la un loc cu tarile civilizate). Oare englezii sau nemtii sau americanii nu trebuiau sa se simte persecutati cind erau organizate nu stiu ce olimpiade sau concursuri de info (cistigate, bineinteles, de romani), la care m-am tavalit pe jos de ris citind lista de participanti: Romania, Albania, Kazakstan, Georgia si in general, tari unde curentul electric e lux.
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

akenathon

nici mie nu-mi place titlul topicului.  :ninja:

YESMAN

E cam departe titlul topicului de frustrarea ta. Pun pariu că un email către ei ar rezolva problema. Le spui că te-au omis, că te simţi discriminat şi în consecinţă o să-i dai în gât în massmedia. Şi să vezi cum te trece primul pe listă.
Dar pentru atâta lucru să faci ţara de kk e cam exagerat.
Ce ai fi vrut, eventual să enumere 191 de ţări ?

puţin off: păi dacă mai ne enumerau şi pe noi era deja banc.
Intel Q9300, GA-EP45-DS3,4 GB RAM,NVIDIA 9600 GT,HDD Seagate 500GB, DVD-RW LG, TV Tunner Leadtek DV2000.

cRacanel

Din cauza unor moderatori de la Cafenea care sunt atat de inapti..

..am rugat( nu numai eu!) sa schimbati numele thread-ului. Era chiar asa greu? In 4 zile zile v-ati facut ca ploua sau probabil nici nu ati vazut..

Daca e cineva care imi duce dorul ma gasiti pe Y!M..

La revedere..

nicolin

Quote from: cRacanel on 18 November 2006, 14:35Rog un moderator sa modifice titlul thread-ului.

Inca asteptam sa ne spui CUM ANUME sa sune noul titlu al topic-ului... ;)

cRacanel