Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 479
Total: 479

Clipuri & poze amuzante

Started by IceCub, 06 November 2006, 02:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

alecs1

Mai dă şi tu câte un indiciu la imagini, că mă plictisisem până să se întâmple ceva interesant şi doar din greşeală am dat clic la mijlocul filmului, era să ratez aşa fază.

CQ

www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

LNT

These are the days of our lives.

LNT

Soferi prinsi beti la volan. Acuma-s amuzanti, dar e de plans. Eu nu le-as mai da la astia permis cel putin 10 ani.
These are the days of our lives.

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

LNT

These are the days of our lives.

LNT

These are the days of our lives.


LNT

These are the days of our lives.

icsfails

The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

LNT

Mad driving skills.

Nici n-am vazut ca ma filmau astia cand conduceam.  :fum:
These are the days of our lives.

adilehanceanu

Tu erai şoferu' maşinii albe de la începutul videoclipului? :rotfl:
The soul of computer technology

IceCub


Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Chipicao

μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

These are the days of our lives.

IceCub


IceCub


LNT

These are the days of our lives.

alecs1


LNT

These are the days of our lives.

SoNic

Nu este clip dar este amuzant - cum sa dai internet wireless "free" la vecini: http://www.ex-parrot.com/pete/upside-down-ternet.html
Unsigned integer

lucas21

#303
Quote from: lapcatStand-up comedy - Viata sexuala la romani si la unguri
Ce surpriză. Am făcut liceul cu tipul ăsta. De pe atunci înclinaţii de astea. Nu pot să-i doresc decât mult succes.

PS: Radicală trecerea de la Automatică la Teatru. :)

IceCub

Intelege careva ceva de aici:confused:

LNT

Violență domestică. Cu așa nevastă nu ți-e frică nicăieri. Doar acasă.  ;;)
These are the days of our lives.

IceCub


IceCub


IceCub


IceCub

Vorba aceea:
I: Ce e in capul unei blonde?
R: Space... the final frontier...  :slap:

LNT

These are the days of our lives.

alecs1

N-am prea înţeles mare lucru din film (alţii or avea ochi mai buni), dar dacă e cum zice în comentarii şi ăla făcea laba, te rog să scoţi link-ul. Nu e deloc cinstit faţă de om, mai ales dacă e român.

LNT

Eu nici n-am citit comentariile și am căzut de pe scaun (la propriu) când l-am văzut. Mi se pare destul de clară...acțiunea.

La ~30.000 vizualizări ce mai contează câteva? Noroc de telefon că altfel avea de stat vreme lungă pe acolo, nu că ar fi terminat vreo treabă când l-au prins. ;;)
These are the days of our lives.

alecs1

Dude, cut the crap şi scoate linkul.
Măcar din principiu dacă nu ţi-a trecut prin minte din prima că nu e bine. Mi-era clar că răul e deja făcut şi de ăla o să râdă o şcoală întreagă juma de an şi o să mai tragă şi altele în urma poveştii.

tcalexander

Eu nu înţeleg de ce se amuză unii uitându-se la unu' care face o labă.
Would you like to ride on your own ass?

LNT

#315
E amuzant tocmai pentru că l-au prins. Oare a înțeles berbecul că privată nu-i decât buda de acasă? Probabil.

http://www.youtube.com/watch?v=msEHxTrctGQ&NR=1
These are the days of our lives.

tcalexander

Privată e orice budă cu cineva înăuntru, sau aşa ar trebui. Cel puţin dacă peste mine ar intra unu' - indiferent ce făceam acolo - i-aş folosi capul pentru înfundat căcăstoarea.
Al doilea clip e fain, dar e trist prin faptul că omu' ăla a muncit ceva ca să înveţe să cadă bine şi guvizii care se rotfl la comments nu se prind.
Would you like to ride on your own ass?

alecs1

Am raportat mesajul cu linkul spre filmuleţ.

LNT

Bravo ție. Nu crezi totuși că ar trebui să raportezi filmulețul de pe youtube și nu postul meu? Sau îți place să fii legat la ochi referitor la ce se întâmplă în jur?

Ken Lee 2 - A Better English  :blink:
These are the days of our lives.

tcalexander

Moderatorul e de părere că, deşi filmuleţul şi ideea de a-l găsi amuzant sunt... ahem, mă abţin, nu se justifică eliminarea lui şi decizia rămâne la latitudinea lui lapcat.
Would you like to ride on your own ass?