Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 571
Total: 571

Euro 2008

Started by nicolin, 10 June 2008, 07:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nicolin

Vad ca in grupa noastra se intampla chestii interesante:
- noi 0 - cu Franta
- Italia a fost pur si simplu umilita de Olanda cu un scor de 3 - 0

Voi ce credeti: avem, cumva, vreo sansa?

SoNic

Sansa sa ne scoata fotbalul din cap olandezii...
Unsigned integer

Chipicao

Sanse mereu am avut... de data asta sunt mult mai mici. Macar acum daca nu mergem mai departe ne putem scuza ca am prins o grupa grea :P

[offtopic]De ce toata lumea inca face glume proaste cu Banel si autogoluri? :bleah:[/offtopic]
μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

Poate îi vine mintea la cap și nu mai trage în minge ca pe maidan.
These are the days of our lives.

add_1981

Quote from: Chipicao on 10 June 2008, 13:12
[offtopic]De ce toata lumea inca face glume proaste cu Banel si autogoluri? :bleah:[/offtopic]

Poate nimereste poarta care trebuie.  :D

lucas21

Să îl îmbrace cineva în tricoul Olandei la următorul meci. :D

LNT

Nasol, am avut și oleacă de ghinion la penalty, ceva noroc probabil la golul (valabil?) anulat italienilor. Ce e urât e că noi n-am depins niciodată de jocul altora în calificări, câștigam pe meritul nostru. Sau pierdeam...dar tot pe pielea noastră.  :)
These are the days of our lives.

SoNic

Quote from: SoNic on 10 June 2008, 13:01
Sansa sa ne scoata fotbalul din cap olandezii...
Pana una alta l-au scos din capul italienilor...
Un comentariu despre "grupa mortii":
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=736183

Posted on: 14 June 2008, 23:33
Unsigned integer

nicolin

OT: nu ma mai vazut un articol in care sa fie mentionata Romania de atatea si atatea ori fara conotatii negative. :D

Chipicao

...si sa nu fie un articol scris de un roman :D
Arabii tin cu Romania :yahoo:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

laleika

Quote from: Chipicao on 10 June 2008, 13:12

[offtopic]De ce toata lumea inca face glume proaste cu Banel si autogoluri? :bleah:[/offtopic]
Pentru ca e foarte usor sa joci fotbal din pat/fotoiliu si cu berea in mana!
Asa si cu Mutu....aproape toti cei care au vazut meciul la televizor ar fi bagat mingea in poarta fara probleme.Daaa,indubitabil! :crazy:
Cat despre meciul cu Olanda,ma abtin de la comentarii.Baietii aia chiar joaca fotbal!
Silence! I kill you!!!
:))))))

LNT

Fiecare cu ce se pricepe mai bine...nu degeaba e ăla acolo și noi cu berea în mână. ;) Dar dacă tot e acolo măcar să facă treabă, nu să doarmă în papuci.
N-am nimic cu Mutu, deși se zice că un penalty nu se apără ci se ratează, meciul ăla chiar a alergat. Dacă era mai atent la lovitura aia de 11m câștigam și eu o minge (așa am luat numai o doză de bere :D ).

În fine,  din echipa portocalie vor lipsi cel puțin doi jucători care au cartonașe galbene. Dacă vom juca la fel cum am făcut-o cu Italia avem șanse să mergem mai departe. Le ținem pumnii și bem pentru victorie.  :drink:
These are the days of our lives.

adi_bmf

La noi nu o sa joace Goian :((
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

Chipicao

Cand ziceti ca-i batem pe olandezi? In seara asta sau maine?
μή μου τούς κύκλους τάραττε

nicolin


adi_bmf

Adica diseara... :fight:
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

LNT

Exact. Hai România!  :drink:
These are the days of our lives.

akenathon

I-am batut...  :fight:  ;;)

adi_bmf

... cu palma pe umar pentru calificarea Italiei
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

LNT

N-am reușit noi să stricăm mecanica portocalei...dar au reușit nemții. Favorita euroiului pleacă acasă.  :nino:
These are the days of our lives.

IceCub


LNT

La cum au jucat au primit destul.
Hai Rusia!!
These are the days of our lives.

adi_bmf

Eu cred ca au primit prea mult...
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

laleika

Ultimile meciuri au fost dupa inima mea!Rusii au luat-o urat de tot(mamaaa,ce le-a tras-o spaniolii :D) si Spania a aluat campionatul!
Ooo,da!!!! :fum:
Silence! I kill you!!!
:))))))

LNT

Au jucat frumos spaniolii în finală, şi-au meritat pe bună dreptate victoria şi titlul de campioană.
These are the days of our lives.