Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 578
Total: 578

zeghedin alert !

Started by s0ldatu, 12 April 2008, 12:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

s0ldatu

unora nu le ajunge haifaiv, se dau hackeri si pe sayit:



cu exact acelasi ip (92.80.166.208) a intrat ieri zeghedin mihai si pe canalul de irc al cheap (dar a primit urgent sh00tul de rigoare), deci sunt absolut sigur ca e vorba de zeghedin si nu de altcineva, chiar daca nu este ip de .ro

IceCub

A incercat sa intre pe contul tau sau ce?  :confused:

Chipicao

A dat sa-i rseteze parola. Nu cred c-avea vreo intentie sa ii fure contul, ar fi fost stupid...
μή μου τούς κύκλους τάραττε

IceCub

Dupa ce am vazut asta, am inceput sa-l inteleg pe s0ldatu.  :slap:

Daca nu ma inseala memoria, individul a mai fost in centrul atentiei acum cativa ani pe cheap.

alecs1

Quote from: IceCub on 13 April 2008, 00:22
Dupa ce am vazut asta, am inceput sa-l inteleg pe s0ldatu.  :slap:

Daca nu ma inseala memoria, individul a mai fost in centrul atentiei acum cativa ani pe cheap.
Nu mai văzusem forumul chip de peste 1 an cred, mi-am adus aminte că l-am renegat cândva şi am plecat şi de data asta după 2 minute.
Oricum e remarcabil stilul omului, este singurul de la care nu reuşeam să citesc măcar prima propoziţie, în absolut fiecare dintre mesaje. :crazy:

Chipicao

Eu nici macar nu mi-l amintesc, abia dupa ce s-a format SayIT am vazut niscaiva topicuri cu si despre el.  :unsure:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

icsfails

nu el era maniac cu deep thr.. *error freeze?
The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

Foxter

Seghedin Mihai Aka SM, Moderatorii sunt prosti etc,  un user demn de analizat... pe alte forumuri, nu pe forumul SayIT ! Un tip care isi sustine ideiile chiar si cand i se demonstreaza foarte clar ca greseste. Specialitatea lui este trollingul, dar unul de un nivel foarte jos. E un soi de Gica contra  pt cei care nu sunt de acord cu opiniile lui. Desi sunt de parere ca multi oameni merita a doua sansa, in cazul lui imi e teama ca nu se mai poate face nimic.
True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

nicolin

Stai ca n-am inteles.
Deci 'maestrul' seghedin are cont aciea?

lucas21

icsfails, cred că da. Atunci a fost prima lui încercare de a ne arăta Adevărul.

Federals

Probabil ca stie ca daca incearca sa reseteze parola, tot in mailul utilizatorului ajunge cea noua :)

IceCub

Quote from: Federals on 14 April 2008, 07:36
Probabil ca stie ca daca incearca sa reseteze parola, tot in mailul utilizatorului ajunge cea noua :)

Cred ca il supraestimezi...  ;;)

akenathon

Quote from: nicolin on 13 April 2008, 10:54
Stai ca n-am inteles.
Deci 'maestrul' seghedin are cont aciea?
SM este omniprezent... ca hidrogenul.  ;;)