Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 320
Total: 320

Cereri / Oferte Invitatii Trackere Torrente

Started by ozzy, 13 November 2007, 11:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

ozzy

Incep prin a cere invitatii pe trackere romanesti si daca am ceva invitatii Demonoid va anunt diseara..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

LNT

Demonoid is down.
QuoteThe CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding.
Probabil definitiv.  :(
These are the days of our lives.

icsfails

The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

IceCub

Pentru hd-bits.ro trebuie sa ai "tzeava" si spatiu pe hdd. Eu am ~ 400GB si de cand am descoperit hd-bits, spatiul a devenit o problema serioasa...  :(

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

icsfails

The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

icsfails

Quote
Invitation failed!
The e-mail address fraiercatine@yahoo.com is already in use.

sigur nu ai cont?  :fum:
The two basic principles of Windows system administration:

* For minor problems, reboot
* For major problems, reinstall

ozzy

nu cred :( sau poate mi-am facut de luni de zile si l-am pierdut :(

LE: try alegeunnume et yahoo.com
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao


|Name|Ratio|IP|Email|Joined:|Last seen:|Status|Enabled
|christu|1.04|193.231.**.***|fraiercatine@yahoo.com|2007-10-03 18:32:25|2007-11-11 14:18:34|confirmed|yes
:slap:

Pe HD-Bits.ro intrarea e libera! Nu are rost sa folositi invitatii.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

Mi-am facut azi cont pe hd-bits.ro si deja am ratia 11.00 (U=1.10 GB D=102.40 MB), desi eu n-am transferat nimic, nici in sus si nici in jos. Care-i faza? E din oficiu?    :blink:
These are the days of our lives.

R3NZoR

Ofer invitatii pe xtremezone.ro.Cine e interesat pm sau postati aici.
Hop,am sărit groapa.

Chipicao

lapcat, ar trebui să primeşti vreo 20 de GB la început, din oficiu...
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Bobses

Un tracker serios unde (încă) înscrierea e liberă este http://bittorrents.ro .

alecs1

#15
Ştie cineva un loc unde se pot găsi fişiere mai rare? Folosesc în general aMule, dar acum vreau ceva care nu e de găsit nici măcar acolo (de torente obişnuite nu mai spun).

LNT

Invitatiile sunt legale, cererile...nu prea.  ;)
These are the days of our lives.

alecs1

Nu mai pot edita, că aş fi scos numele fişierului, văd că s-a înţeles pe lângă.
Eu întrebam de soluţii (răspunsuri de genul: pe situl X găseşti chestii rare, nu poţi altfel decât cumpărând DVD-ul, etc), nu ceream nici invitaţii, nici fişierul.
Rog pe cineva să taie ultimele 3 linii din mesajul meu anterior.

nicolin

Quote from: alecs1 on 20 November 2007, 23:46
Ştie cineva un loc unde se pot găsi fişiere mai rare? Folosesc în general aMule, dar acum vreau ceva care nu e de găsit nici măcar acolo (de torente obişnuite nu mai spun).

cinemageddon.org
Filme mai vechi si mai 'ciudate'.

laleika

Cine imi poate trimite si mie o invitatie pe extremeshare.org,va rog? :)
Silence! I kill you!!!
:))))))


Praetor

Mai stiti trackere striaine specializate pe documentatii, chestii de learning? Sint satul de pron si filme cu van damme :D


tom

Quote from: Praetor on 12 January 2008, 23:50
Mai stiti trackere striaine specializate pe documentatii, chestii de learning? Sint satul de pron si filme cu van damme :D

http://textbooktorrents.com/
http://bitme.org

Shyne

Ofer 2 invititatii, fara nimic in schimb pe SceneLinks. Cine doreste astazi pana in ora 14. Adresa de mail o aveti la profil sau ma puteti contacta si la mobcosty@ Gmail.com
"Audacia et devotio"-Motto pompieri militari ( ai mei :) )

"Semper Fidelis" Motto USMC


CQ

Quote from: Praetor on 12 January 2008, 23:50
Mai stiti trackere striaine specializate pe documentatii, chestii de learning? Sint satul de pron si filme cu van damme :D

Same as here... pe docs l-am jupuit tot, altul la rând (mai aveam vreo 2-3 înainte, dar aveau nişte condiţii de rahat, încât nu am rezistat ca membru). Dau la schimb pe iPlay.

Federals, o bulină roşie, ceva? :crazy:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/


CQ

www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

add_1981

Am gasit  www.btracs.com  - lista cu site-uri de torrent la care se intra de obicei cu invitatie...

LNT

Nu că ne-ar ajuta cu ceva să ne uităm la lista aia şi să salivăm că nu avem invitaţii pe trackerele alea,  :P dar lista nu-i valabilă. La o privire sumară am găsit HD-bits.ro şi Torrentsforall.net care sunt deschise înregistrării. Probabil că sunt mai multe, dar eu am cont pe cele două, de asta ştiu.
These are the days of our lives.

add_1981

Quote from: lapcat on 19 February 2008, 04:05
Nu că ne-ar ajuta cu ceva să ne uităm la lista aia şi să salivăm că nu avem invitaţii pe trackerele alea,  :P dar lista nu-i valabilă. La o privire sumară am găsit HD-bits.ro şi Torrentsforall.net care sunt deschise înregistrării. Probabil că sunt mai multe, dar eu am cont pe cele două, de asta ştiu.

Toate site-urile listate acolo sunt deschise inregistrarii (mi-am conturi pe cateva).

Chipicao

HD-Bits.ro nu va mai fi deschis in curand ;) Inregistrati-va cat puteti.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

These are the days of our lives.

adilehanceanu

10 invitaţii pe metal.iplay.ro disponibile... amatori?  :D

Numai metale (audio lossy şi lossless, videoclipuri, DVD-uri), reguli oarecum relaxate, poate uploada oricine.
The soul of computer technology

~Empathy~

We dance, and the music dies...

adilehanceanu

Ai pe mail link-u' de activare :)

Mai am 9 :D...
The soul of computer technology

~Empathy~

We dance, and the music dies...

adilehanceanu

Să-mi spui şi mie cu ce nume eşti :).
The soul of computer technology