Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 336
Total: 336

Despre bărbierit

Started by LNT, 10 October 2007, 23:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

peizan

Ok.. eu ma retrag de pe topic ... Simtiti-va ca ... in baie :P

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

adi_bmf

Asa e peizan mai rusinos de felul lui.

Problema cu rasul la barbati am inteles-o, dar fetele pot sa exemplifice cu niste poze... ca am niste dubii :">
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

IceCub

Quote from: adi_bmf on 16 October 2007, 16:24
Problema cu rasul la barbati am inteles-o, dar fetele pot sa exemplifice cu niste poze... ca am niste dubii :">
:fight:

Pe caldurile care sunt vara, trebuie sa faci ceva defrisari si pe acolo mai ... jos.  :P

adi_bmf

Quote from: IceCub on 16 October 2007, 16:27
Quote from: adi_bmf on 16 October 2007, 16:24
Problema cu rasul la barbati am inteles-o, dar fetele pot sa exemplifice cu niste poze... ca am niste dubii :">
:fight:

Pe caldurile care sunt vara, trebuie sa faci ceva defrisari si pe acolo mai ... jos.  :P

Stiu asta si o practic indiferet de anotimp, dar ma intreb oare cum rezista femeile la epilarea cu ceara in zona inghinala sau oricare alta zona?
Aparatul de epilat este crima, l-am incercat si eu o singura data. L-am folosit pentru axile, si 3 zile am mers cu mainile pe sus... noroc ca era masina parcata aproape :pray: Totusi, trebuie sa recunosc ca 3-4 saptamani am stat linistit... rabda baba la frumusete :gigea:, dar merita??
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

LNT

Quote from: IceCub on 16 October 2007, 16:27
Pe caldurile care sunt vara, trebuie sa faci ceva defrisari si pe acolo mai ... jos.  :P

Eventual daca dai pe la mare si vrei sa eviti situatiile in care jungla da afara din slip.  :)
These are the days of our lives.

Chipicao

Nu-s gras ozzy (puţin plinuţ doar :P) dar am o problemă cu căldura. În schimb la frig sunt boier. :gigea:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

LNT

Pentru cei cu probleme la frig recomand "centrala termica distilata din cereale pentru casa sufletului".  ;;)

De ce ma inteapa barba? Nu-i mare, abia daca as avea ce sa pensez, dar daca las firele sa se lungeasca putin imi trece; n-am chef s-o rad deocamdata. (s-a racit afara... :P).
These are the days of our lives.

akenathon

Adevarul e ca pe timp de ger, barba poate reprezenta o adevarata hainuta pt obraji...  :gigea:

ozzy

Quote from: Chipicao on 16 October 2007, 20:58
Nu-s gras ozzy (puţin plinuţ doar :P) dar am o problemă cu căldura. În schimb la frig sunt boier. :gigea:
Eu sunt slabanog si se simte. Vara asta, caldura mare, coafura sta teapana :) Iarna, 5 geci pe mine, 10 bluze etc.. si tot inghetat sunt :( Ma deprima total frigu' asta..

LE: ake, true, true :)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Sharky

Quote from: Chipicao on 16 October 2007, 20:58
Nu-s gras ozzy (puţin plinuţ doar :P) dar am o problemă cu căldura. În schimb la frig sunt boier. :gigea:
stiu ca la frig iti place... iarna aveai 5-10 grade in casa cred :) mai aveam un pic si faceam turturi cand veneam la tine.
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

adilehanceanu

La cererea mea, am fost dotat cu aşa ceva, asta pentru că mi s-a cerut să-mi păstrez aspectu' din poză..
Că tot veni vorba, cre' că poţi să-ţi faci lejer cu el freza de jos  :nino:
The soul of computer technology