Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 542
Total: 542

Cumpar cooler P4 socket 478

Started by Chipicao, 13 September 2007, 12:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chipicao

Nu vreau cine ştie ce turn cu ventilator de 50dB, vreau ceva foarte ieftin, preferabil coolerul original.


Eventual dau la schimb plăci de reţea, cabluri SATA, adaptoare de alimantare SATA, placă video PCI.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Foxter

Sa vad daca gasesc un cooler de P4. Ce placa video PCI ai ? As fi interesat de ea.
True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Chipicao

Bănuiam eu că placa video va avea succes. :D
Am SiS  6215 cu 1MB, S3 Trio 64UV+ cred că are 1 sau 2MB dar va trebui să o probez ca sa aflu (ea funcţionează, doar că n-am intrat cu ea în Win) şi Ati dar nu-mi dau seama acum ce model e şi nu am probat-o deloc. Vorbim diseara când mă întorc de la muncă.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Foxter

Am gasit un cooler P4 socket 478. Il testez si discutam in seara asta.
True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Chipicao

E ca cel din poza de mai sus? Ca stiu ca sunt mai multe tipuri, in functie de procesor. (inca sunt la serv :|)
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Foxter

Da este ca cel din poza (ma rog nu scrie intel cu albastru ci cu argintiu). Senzorul de la placa mea de baza indica 3100RPM.
True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

Chipicao

Coolerul a ajuns la mine, placa la Foxter. S-o stapanesti sanatos! Ma rog, voi cei de la firma :D.
Topic closed.
μή μου τούς κύκλους τάραττε