Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 200
Total: 200

Sistem 2.1 - 150 RON

Started by tcalexander, 03 March 2007, 00:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tcalexander

Am de gând să cumpăr un 2.1 cam de 150 RON. Oscilez între Altec Lansing VS2321 şi Logitech X-230.
Aştept recomandări, idei, ponturi, întrebări, înjurături, miştouri, etc. Mulţumesc. :sal:
Would you like to ride on your own ass?

adilehanceanu

N-am reuşit să mă prind dacă Logitech-ul ăla are şi buton de volum pentru subwoofer; pe de altă parte, Altec-ul ăla mi se pare mai drăguţ, ca aspect (şi sateliţii mai solizi).
The soul of computer technology

tcalexander

Bună observaţia, că eu eram convins că e pe satelit şi când m-am uitat mai atent am văzut că-i în spatele subului. :blink:
Şi mie parcă îmi plac mai mult Altecurile pe măsură ce ma uit la ele.
Would you like to ride on your own ass?

LNT

Te uiti la poze si vezi care-ti place apoi te duci la magazin si le spui sa le dea drumu' de proba. Care suna mai bine acela sa fie.  ;)
These are the days of our lives.

Velkan

Vezi si un Empire R-401, care e ceva mai scump, sau un Empire R-1000, care e 2.0. Ambele sunt bune in categoria lor de pret. Dintre cele doua mentionate mai sus as alege Altec Lansing.
Depinde si ce muzica asculti. :fum:
She shuts the doors and lights / And lays her body on the bed / Where images and words are running deep / She has too much pride to pull the sheets above her head / So quietly she lays and waits for sleep (Dream Theater, Wait for Sleep)

bro

Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

tcalexander

Quote from: Velkan on 04 March 2007, 22:55
Depinde si ce muzica asculti. :fum:
:rock:
Mulţumesc de sugestii, o să incerc să dau şi cu urechea pe jucăriile nominalizate şi mai vedem.
Would you like to ride on your own ass?