Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 303
Total: 303

Eltax concept 400 - se pot aduce se pare din nou cele originale .

Started by Diana.D, 27 November 2006, 18:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Diana.D


Josephine

Ahemm...linkuri catre TCM pe cind?

Explica-mi si mie pasiunea pentru Eltax, ca Aldi nu cred sa livreze in romania si eltax e de categoria sub-Aldi (nici macar Kaufland).
There are 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't.

kquizak

importator Eltax in Romania SC Altex Impex SRL.La Altex sau la Mediagalaxi gasesti Eltax(concept 400,600 silverstone samd)
network-tools.ath.cx ---nmap yourself

SoNic

Sunt surprinzator de ieftine, dar din grafice se vede o amplificare exagerata a basilor - datorata poate celor 2 difuzoare de bass in paralel si retelei de crossover supersimpliste. Probabil ca multora la va suna "bine" insa...
Unsigned integer

Diana.D

domnilor ....  ;;) eltax ( pe care le-am avut aproape un an si le-am testat si rastestat ) , si la care v-am pus link cu toate detaliile posibile sunt BOXE IEFTINE , se adreseaza segmentului de piata f larg , mai precis celor care vor bass si muzica de asta moderna . ( gen snoop dog )
Oamenii astia nu vor fidelitate extraordinara , vor volum si bass sa le zbarnaie geamurile si boxele astea exact asta fac si o fac al naibi de bine .
Si serios acuma , in combinatie cu o placa de sunet revo 5.1 ati ramane surprinsi de performantele oferite de " asa zise pocnitori de 5 mil "


Marmota


Diana.D

eu nu le mai am , le am vandut .
Au fost pe yamaha a-500 . 2 x 100 wati , 4-16 ohmi , 390 wati consum .
http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=IMG_3921.afd.JPG