Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 581
Total: 581

Intâlniri între forumişti

Started by ozzy, 31 October 2006, 09:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

ozzy

Well, momentan propun sa ne vedem in continuare la Taie Crapu'. Pana la urma buba noastra e cu Chip/Crap - ul si "stapanii" sai. In rest, oamenii de pe chip.ro sunt bineveniti anytime (parerea mea, sper ca pot vorbi in numele tuturor cand spun asta)

Concret : maine 1 noiembrie la ora 20 ne vom vedea la Taie Crapu' si se pare ca va ajunge si colega cu Jag'-ul pe GPL  :huh:
Eu nu am vazut-o ever decat in poze si mi-e simpatica domnisoara, so abia astept s-o vad face 2 face (plus ca imi plac femeile "de succes")

So, seeya maine, sa taiem impreuna crapi  :yahoo:

LE: speram ca our chere nicolin nu va lipsi cu aceasta ocazie, mai ales ca data trecuta a cam tras chiulu' desigur, avand o scuza plauzibila si.. scuzabila :p


ME. Name changed. Sticky.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

nicolin

In mod normal ar trebui sa ajung acolo (un pic cam nasol cu ora, destul de tarzie, ptr. o zi din mijlocul saptamanii), impreuna cu apa vie. ;)

ozzy

Hai noi venim de la 19 si incepem petrecerea si plecam relativ devreme, dar prindem si invitatii speciali de la 20..

LE: eu daca plec la 22-23 spre casa, desi lucrez de la 8-9, o sa am timp suficient de odihna. Tu stai mai rau de atat cu timpii ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

De mult timp vreau să vă întreb. Unde ... e Taie Crapu'?  :D
μή μου τούς κύκλους τάραττε

tcalexander

Would you like to ride on your own ass?

NightWish

Eu stau aproape de Taie Crapu' (cam 100 M) dar nu pot sa vin maine si oricum nu am bani acum.Sper sa vin data viitoare...
Chipicao e pe str.Mavrogheni cand ajungi la Volksbank (de la Universitate spre Unirea-pe stanga) e exact strada din spatele bancii...
XXX

ozzy

Chipicao, cum mergi de la universitate la unirea, treci de o biserica, treci de spitalul coltea si imediat, prima strada pe stanga (tu mergi pe partea stanga) . peste 10-20 m (treci de un bancomat pe dreapta, incastrat in cladire)faci dreapta, adica chiar prima pe dreapta, si apoi dupa 7-10 metri la stanga (ai ghicit, tot prima e) .. In urmatorii 10-30 metri o sa gasesti pe stanga o intrare cu un semn "Taie Crapu" si de acolo te descurci tu ;)

Cine vine, e rugat sa se anunte :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

ozzy

OK, imi las numarul aici, doar pana maine, pentru ca e curat forumul si nu mi-l iau toti dubiosii.. Maine il sterg.

Cristi / ozzy - 0746 159 159 - dati un beep si va sun eu.. cei care vreti sa veniti maine..

Nicolin, pana la urma tu ajungi la 19 sau la 20? Eu tot la 19 vin oricum, direct de la job..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

nicolin


ozzy

Incearca si tu ;) eventual ceva mai tare decat data trecuta :D :D :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

peizan


ozzy

Mai, o bere dau eu.. Restu' nu garantez, pentru ca nu stiu daca imi iau sau nu salariul maine. :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

sneferu

"Sa nu crezi ce-ti spun acum
Vorbele-mi sunt vant nebun
Sa nu crezi ce-ti spun acum
Chiar de eu iti spun..."

nicolin

Am deja apa vie la mine. Eu cred ca ajung acolo pe la 18:30 .. 19:00.

peizan

Ba, voi va stiti intre voi dar eu nu va cunosc :( . Cum dau de voi sau voi de mine?

nicolin

Peizan, pai daca o sa vii acolo mai devreme, o sa vezi la o masa 2 tipi care se chinuie sa conecteze un laptop la internet via telefonul mobil. Personagiile o sa fie: eu si (cel mai probabil) ozzy. Daca o sa vii un pic mai tarziu cu siguranta o sa vezi o masa mai mare, unde niste 'geeks' discuta despre IT printre aburii dulci ai unei ape vii.  :D

ozzy

Intrebi de "fosti cheap-ari". Suntem o gasca foarte dubioasa. Eu am un tricou cu "true style never dies" sunt inalt, slab, tuns scurt si un pic cretz..Fumez pall mall lights si beau bere blonda. O sa vorbesc doar de rock si femei si regretul de a nu mai avea pleata :) Intreaba pe acolo de cei de la chip..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

peizan


nicolin

O gagica sigur o sa fie: Josephine. Ce alte (co)forum-iste or sa mai vina este alta mancare de peste. Cu ce consoarte vor veni (co)forumistii este iar cu totul si cu totul altceva.

peizan


aciu


ozzy

Quote from: peizan on 01 November 2006, 10:02
Josephine este gagica sau este O DOAMNA ?
Cred ca ultimul ei statut esta acela de domnisoara ;) Pls, nu faceti misto pe tema asta, vorbeam serios! (adica nu <mai?!> e casatorita)

LE: pe scurt, e gagica :D (din ce-am vazut eu in poze e.. bine)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

peizan


Chipicao

Încerc să ajung! Cu toate puterile! Dar tot nu promit nimic :(
μή μου τούς κύκλους τάραττε

axismundi

N-am ajuns... îmi pare rău, poate data viitoare :)

tcalexander

Would you like to ride on your own ass?

Chipicao

Îmi pare rău că n-am rămas până la sfârşit, dar mâine am nişte... probleme de familie. Poate altă dată... o facem şi mai lată!!!
  :fum:  :drink:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

YESMAN

Deşi nu am mai participat niciodată la o întâlnire între forumişti, de data asta mi-ar fi plăcut să particip şi eu. Poate data viitoare. Dacă ziceţi că e aşa mişto poate îmi fac timp. tcalexander m-a făcut să îmi pară rău că nu am fost.
Intel Q9300, GA-EP45-DS3,4 GB RAM,NVIDIA 9600 GT,HDD Seagate 500GB, DVD-RW LG, TV Tunner Leadtek DV2000.

ozzy

Eu nu mai stiu ce sa zic dupa intalnirea de aseara :) Am aflat ca de fapt nu sunt troll :D (ci ceva mai rau :()
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Foxter

Relax ozzy, ne esti simpatic orice status ai avea.
True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

nicolin

Mai, apropos de intalnire: a mai ramas ceva de achitat? Nu de alta dar sincer, NU mai tin minte daca mi-am achitat consumatia sau nu... :D

Marmota

Quote from: ozzy on 02 November 2006, 08:09
Am aflat ca de fapt nu sunt troll :D (ci ceva mai rau :()


ce esti?  :blink:

ozzy

Pai cel care mi-a zis ca nu sunt troll nici nu mai stie daca si-a achitat consumatia sau nu.  :rotfl: Nu a apucat sa intre prea mult in detalii, cred ca amandoi eram cam .. luati de flama  :">

Nicolin, a fost ok mai, dar am impresia ca cineva a dat un car de bani (era parca si o foaie de 1 mil?, wtf, a baut cineva asa mult?)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

nicolin

ozzy este... Off-Topic Guru! :)
Si o spun in cel mai bun sens al cuvantului!

OK, e bine atunci daca nu s-a lasat (iar) cu datorie la Tair Crapu' .

s0ldatu

Quote from: ozzy on 02 November 2006, 08:09Am aflat ca de fapt nu sunt troll :D (ci ceva mai rau :()
ihim! esti (ai fost) roaker !

p.s. "partidul te vrea tuns, bai roakere!" hihihi ...

ozzy

Momentan sunt destul de tuns :( (ca thread starter pot sa-l pun on-hold pana al next meeting?)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

s0ldatu

apropo de tuns, prin sept 2002 eram in bukale si voiam sa ma tund. am intrat intr-o frizerie, m-am asezat pe scaun si am cerut sa ma tunda "copos". copos e un cuvant de sorginte ungureasca si inseamna "tuns zero". va vine sa credeti ca fufa aia de frizerita (nu cred ca avea mai mult de 20-22 ani) habar nu avea ce e aia "tuns copos" ? poftim cultura!

ozzy

Pai daca ai venit cu bozgorisme d-astea la capitalisti.. Nu tine :P
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

I'm baaack! Ce se aude cu pozele de la întalnire? Josephine?
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Vezi pe topicu de pe cheap.. e un link.. cere parola.. Nu inteleg :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu