Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 537
Total: 537

Nu ma pot loga pe Gmail

Started by ~Empathy~, 13 November 2006, 21:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

~Empathy~

Mi-am facut ieri un user de test. Dupa ce mi l-am facut ma pot conecta doar cu el, nu si cu cel original. Primesc eroarea cum ca "Username si password do not match". Am incercat sa sterg cookiuri, cache; am incercat sa-mi schimb IP-ul. Fara nici un rezultat. Am incercat din alt OS, alt PC, fara nici un rezultat.

Ma pot loga cu userul de test in schimb.

Practic nu am facut nimic dupa ce am creat userul de test decat am activat POP3 si am downloadat multe mailuri.

Ce as putea face? Am incercat deja solutiile de la ei de pe site fara rezultat. Mentionez ca este vorba de un cont VITAL mie.

Multumesc anticipat.
We dance, and the music dies...

kman

Fara tenta de smecherie, dar ... incearca (de pe userul de test) sa trimiti un mail la suportul tehnic de la google si sa le descrii situatia.
Din pacate, nu stiu de ce credentiale ai neveoie ca sa poti dovedi ca respectivul cont iti apartine.

~Empathy~

In sfarsit am reusit sa ma loghez. Problema s-a rezolvat de la sine...
We dance, and the music dies...

ozzy

Am si eu o curiozitate.. Ca se rezolvi problema, cumva ai sters cookies  O:-)?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Quote from: ~Empathy~ on 13 November 2006, 21:24
Am incercat sa sterg cookiuri, cache; am incercat sa-mi schimb IP-ul. Fara nici un rezultat.
De ce, ozzy? :D
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Pentru ca eu am avut o problema asemanatoare, la fel, am sters cookies si cache si nu am rezolvat nimic. Pana la urma a mers asa, aiurea, ca a avut el chef sa mearga, dar nu am gasit in ca o exlicatie stiintifica :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu