Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 220
Total: 220

The Ultimate Portable Media Player?

Started by nicolin, 03 November 2006, 09:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nicolin

Frunzarind net-ul si ofertele firmelor, fara a fi in vreun fel reclama, am dat peste jucarioara asta.
Se pare ca ar fi cel mai complet dispozitiv de redare si inregistrare filme/muzica pe care l-am vazut. Este dotat si cu camera foto/video, microfon si radio. Poate ca un singur element ii lipseste: facilitatea de card reader.
Din pacate, numele producatorului imi este TOTAL necunoscut.
Insa specificatiile sunt (dupa mine) chiar impresionante.
Voi ce parere aveti?

ozzy

Mie mi se pare genial si chiar nu-mi pasa de firma daca face tot ce zic ei acolo. Pacat ca momentan sunt un pic stramtorat si am decis sa nu-mi mai cumpar toate jucariile frumoase fara de care, totusi pot trai..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

s0ldatu

hmmm, dimensiunile nu le arata sau nu m-am uitat eu atent ... ?

l.e. dimensiunile aparatului, nu ale ecranului.

R3NZoR

Dimensiuni:76.2x114.3x25.4mm
Greutate:220g
Misto,pacat ca e 10 mil.
Hop,am sărit groapa.

nicolin

Printre altele, interesant este ca poti inregistra si de pe medii (video) analoage!

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

R3NZoR

Hop,am sărit groapa.

ozzy

Err, eu zic ca-i ieftin oricum, incerc sa fiu obiectiv. Chiar daca nici eu nu am de unde da banii aia pe el..  :huh: :(
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu