Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 621
Total: 621

A căzut Băsescu?

Started by Chipicao, 19 April 2007, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

LNT

Si la ce rezultate te astepti? Eu pun pariu ca ar iesi cel putin 90% impotriva parlamentului...deci ce rost are.

Eu zic ca e bine asa, sa se manance intre ei. Cand e liniste nu e bine, se aud cucuvelele.
These are the days of our lives.

kman

... si cand fac astia galagie in parlament nu se face nimic in tara. Macar sa se dizolve parlamentul sa fie mai putini hoti, un guvern de hoti e de ajuns nu mai avem nevoie si de vro' 700 de reprezentanti de hoti.

... mai tu sents av cors.

IceCub

#42
Mai nou, se pare ca "stimabilul" presedinte s-a dedat la acte de talharie luand telefonul unei jurnaliste de la Antena 1.
Quote from: Basescu,,Mai, pasarica, tu nu ai treaba astazi?!"
:blink:
Intre timp a facut-o pe respectiva jurnalista "tiganca imputita" iar mai apoi si-a cerut scuze.

Hai sa traiti bine, ca eu mai saturat!  :fight:

LNT

Eu nu-i dadeam telefonul inapoi. Si merita numita cum a numit-o pentru simplul fapt ca se baga in sufletul omului. Era mai interesant daca punea SPP-istii s-o ia pe sus.
These are the days of our lives.

IceCub

lapcat, nu fi naiv... Jurnalistii aceea se aflau la fata locului pentru ca "au primit un pont" (a se citi au fost invitati), foarte probabil de la centrul de campanie al lui Basescu.
M-am saturat de interventii (cica) "inopinante", de genul celor de la Maracineni, cu toata presa dupa el.

Chipicao

Şi ce ziceaţi de Becali?
μή μου τούς κύκλους τάραττε

kquizak

trebuia sa on incarce discret 'cu energie' SPP-ei...ca la asta se pricep (nu si tehnica de calcul)
network-tools.ath.cx ---nmap yourself

LNT

These are the days of our lives.

tcalexander

Would you like to ride on your own ass?

akenathon

Quote from: Gigi BecaliViitorul presedinte al Romaniei
:fight:

IceCub

Quote from: akenathon on 23 May 2007, 14:50
Quote from: Gigi BecaliViitorul presedinte al Romaniei
:fight:

:nervos: fereasca Dumnezeu!

LNT

Cu cat cotizati pe an la biserica? 20 lei? O sa dati cel putin un salariu.
Cele mai sumbre preconizari scoteau Romania din UE prin 2036; n-au luat in calcul posibilitatea ca Jiji sa iasa presedinte....   :crazy:
These are the days of our lives.