Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 289
Total: 289

Doar un CLICK !

Started by cRacanel, 01 May 2007, 22:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cRacanel

Am nevoie de un domeniu .com . Cat mai multe click-uri de la voi, atat mai multe sanse de castig am eu. :D

LInk-ul pe care trebuie sa il accesati este: http://haipa.ro/concurs/?id=32

Multam!

LNT

QuotePremiile sunt urmatoarele:
Locul I  : Un tricou inscriptionat Haipa.ro. Culoarea si marimea se alege de catre castigator
Locul II  : Un domeniu .com/.org/.net cumparat pe numele castigatorului timp de un an. Il putem hosta la noi cu conditia sa il folosesti ca blog
Locul III : Un domeniu .com/.org/.net cumparat pe numele castigatorului timp de un an. Il putem hosta la noi cu conditia sa il folosesti ca blog

Ce impartire aiurea, nimeni nu vrea locul 1...:crazy:
These are the days of our lives.

cRacanel

Da, pai toata lumea se lupta sa castige locul I care e un mare fas. Eu vreau doar locul 2/3 :D

Deci, hai va rog, putin ajutor: http://haipa.ro/concurs/?id=32

Sharky

mai ieftin e sa il cumperi... mai putin timp pierdut. vezi ca sunt firme care le dau pe la 7-8$/an(enom parca avea 6,65 sau 6.95 cand lucram cu ei, dar nu stiu daca era doar pentru cine avea contract de reseller sau era general valabil).

Oricum... uite si un click de la mine  :)
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

cRacanel

Daca nu il castig imi cumpar unul .ro definitiv. Timp pierdut n ueste pentru ca am postat un thread doar aici si alta reclama nu mi-am facut :)

Chipicao

Nu trebuie să îmi spună "Aţi votat cu bla bla bla"? Pe mine m-a dus direct la pagina principală.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

cRacanel

Pai nu trebuia sa spuna :crazy: . Altfel se prind secretarele din multi-nationale(stiu unu care a spamat o intreaga multi-nationala pentru concursul asta) si a 2-a oara nu mai voteaza. Si e nevoie de vot in fiecare zi.

Pana una alta, cred ca o sa imi iau eu singur un domeniu .ro . Dar sa vedem ce bani mai raman dupa CERF :P

Sharky

iti trebuie in jur de 1,5 mil ca sa iti iei un .ro "pe viata". Ai grija de la cine cumperi ca mai sunt si niste firme "de treaba" care incaseaza banii si apoi adio.
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

LNT

Sharky, omul vrea sa castige domeniul, daca nu....asta e.  ;;)

Hai ca l-am click-uit din nou. Succes!
These are the days of our lives.

Chipicao

Aaaa, în fiecare zi... Păi aşa spune! :crazy:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Sharky

am inteles asta, dar sincer mai multe sanse are sa il cumpere. am mai participat/organizat si eu la tombole, stiu cum e tot procesul. Inca un click. Succes! sper sa castigi :)
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?

cRacanel

Ms dar deja m-am resemnat. Ala de pe primu lloc face spam in multinationale cu angajati de mii de persoane. Se vede ca nu e chair corect, dar asta e. Concursul lor, regulile lor.

Pana una alta am inteles ca e cam 150-170 Ron un domeniu .ro definitiv. Probabil o sa il iau de la un reprezentat/distribuitor autorizat rnc.ro . O sa ma interesez zilele astea de ce am nevoie, ce si cum.

Pana una alta vreau sa vad daca ies in primii zece :)

Sharky

Daca vrei domeniu PM si iti dau detalii :D (asa casa imi faci si eu reclama  :devil: )
Just your average bored Shark

Join me for a quick... bite?