Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 563
Total: 563

SayIT Resurrection

Started by ozzy, 29 December 2006, 08:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ozzy

Stiu ca-s cu capu' dar eu cred in puterea individului  :huh: . So, nu mai facem <elaborate> planuri de inviere a forumului ca oricum lumea e in vacanta in perioada asta. Ma apuc sa "faq reclama" pe unde pot (da.. si dincolo) si apoi imi spamuiesc prietenii pana intra pe forum. Apoi ma apuc sa spamuiesc tot ce e din .ro. Pana la urma vine cineva, nu?  ;;) Bine, spam-ul nu e o solutie insa o sa fac tot posibilul sa mai atrag niste membri din cunoscutii mei, poate-poate mai avem si noi niscaiva activitate pe aci.

PS: nu am postat in alta parte pentru ca voiam sa vada toata lumea, poate o sa ma ajute cineva, chiar si dintre cei noi  :"> Oricine are o idee, zice aici si pune in aplicare. Apoi vedem ce iese. Daca nu mere, faq ca un nenea coforumist si iau o pensula, aracet, cumpar imprimata A4, scot foi cu "www.SayIT.ro" fara nici o alta explicatie (sau le zic acolo ce c00l / l33t suntem  :huh:) si le postez (ilegal, desigur) pe stalpi.. Incep, desigur cu zona Casa Boborului si apoi Pipera  :slap: (just kiddin' on this one)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

tcalexander

După 1 mă apuc şi eu de afişe - o săptămână în Piteşti şi apoi în Bucureşti. Deocamdată clocesc textul şi mă menţin într-o stare de ebrietate creativă. :drink:
Would you like to ride on your own ass?

peizan


ozzy

Dah, asa ma gandeam si eu  :D Parca spune ceva numele sitului, nu?  ;)

tcalexander, vin si eu dupa 1 :)

LE: nu am luat-o razna cu ideea asta, da' vreau s-arat adminilor ca-s baiet cuminte si ma caiesc pentru prostioarele cu Aramdune/Empathy, poate, poate ma iarta si-mi reiau pozitia printre stel.. ahh, uuh - adica in randul moderatorilor  :">
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Velkan

#4
O dată pe săptămână, huh?

Bun, o luăm de la capăt... În urmă cu o lună, CQ zicea aşa: În continuare, forumul ăsta stă cam prost la capitolul conţinut interesant. Situaţia nu prea s-a schimbat, pentru că, din câte văd eu, în afară de Foxter şi încă vreo doi, nu se ocupă nimeni cu munca de jos: postat materiale, ştiri, link-uri, tutoriale, subiecte noi de discuţie. Forumul este în continuare lipsit de fond. Degeaba faceţi promovare, omul o să vină, o să se înregistreze, o să vadă că nu-i nimic de văzut, şi-o să plece. Şiii...o s-avem useri mulţi, dar cu zero posturi. Sfatul meu: mai puţine posturi la Cafenea şi Loc de dat cu capul, şi mai multe pe celelalte secţiuni. Pe urmă puteţi să faceţi şi promovare.

PS: Din şase posturi, două sunt offtopic.
She shuts the doors and lights / And lays her body on the bed / Where images and words are running deep / She has too much pride to pull the sheets above her head / So quietly she lays and waits for sleep (Dream Theater, Wait for Sleep)

Foxter

True Knights stand tall / Their shields defend the people / Their swords strike and avenge / The honor of all.

CYCLER

ozzy, bagam un grafitti cu sayit.ro:fum:
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

bro

daca vreti sa aduceti lume noua pe forum ar fi o idee destul de buna sa curatati mai intai forumul de threaduri ca cel de fata. nu de alta dar sa nu se sperie saracii viitori vizitatori. si subiecte "mai" tehnice, mai de IT nu ar strica. pana la urma urmei prima impresie conteaza mai mult decat se zice, nu?
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

CYCLER

Bai, ma leshi ? Eu m-am inscris pe Cheap ca erau misto bancurile !  :fum:
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

bro

lol ma, nu toti is dezghetati ca tine, unii trebuie "impinsi de la spate" :D. desi poate nici nu i-ai vrea pe aia care ai nevoie de asa ceva daca stau sa ma gandesc mai bine... hmm...
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

ozzy

Quote from: CYCLER on 30 December 2006, 16:26
ozzy, bagam un grafitti cu sayit.ro:fum:
:yahoo: Yeeey, cool! Ai "scule" :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Scule am, dar daca stau sa ma gandesc la principiile pe care le am despre streetart sayIT nu-i cea mai buna idee :P
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time