Main Menu

Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 540
Total: 540

Patinoar

Started by Chipicao, 17 November 2006, 15:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chipicao

Ştiţi cumva dacă s-a deschis patinoarul Lia Manoliu (fost 23 August)? Dacă da, ce program au?

L.E. De fapt e Patinoarul Naţional Mihai Flamaropol
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Marmota

de la 1 decembrie parca....

daca mai aflii ceva sa spui si tu  ;;)

Chipicao

Tocmai am sunat (0213246535) şi mi-a răspuns robotul: "Aceasta este o înregistrare..."
Programul pentru săptămâna asta:
joi 18-20
sâmbata 18-20
duminică 13-15 şi 18-20
intrare 10 RON, inchiriere patine 10 RON
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Sa-mi zici CLAR daca mergi si cand, ca vreau si eu da' singur nu merg..
Thx  :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Păi weekendul ăsta nu pot. Poate săptămâna viitoare.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Suuper! Propun sambata sau duminica viitoare ca vine si prietenea mea iar ea e innebunita dupa patinoar  :yahoo:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

Perfect! Şi eu vreau să vin cu 2-3 fete.:fum: Mai vorbim până atunci.

L.E. Aaaa, nu, stai. :( Sâmbătă plec la munte.
μή μου τούς κύκλους τάραττε

ozzy

Uff, atunci mai amanam.. Astept in fiecare weekend propuneri de iesiri, in special la patinoar..
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Chipicao

#8
Patinoarul din Drumul taberei e deschis de ceva vreme, cu programul:

Luni                  12-14  15-17  18-20  21-23
Marţi                 12-14  15-17  18-20  21-23
Miercuri             12-14  15-17  18-20  21-23
Joi                    12-14  15-17  18-20  21-23
Vineri                12-14  15-17  18-20  21-23  24-2
Sâmbătă   9-11  12-14  15-17  18-20  21-23  24-2
Duminică   9-11  12-14  15-17  18-20  21-23

Intrare 10 RON sau 15 RON
Patine 10 RON

Din câte ştiu e cel mai mare din Bucureşti. Am fost în seara asta, şi mi s-a părut frumos. Gheaţa e destul de bună, nu extraordinară, dar bună. Singura nemulţumire a fost "gloata", multă lume, mulţi aiuriţi, multe căzături (din partea lor, nu a mea :fum:).
Aaa, şi cel mai important e că se vinde vin fiert! :drink:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Gabriela

15RON a fost doar de 1 decembrie, parcă.

Iar suprafaţa e de 1800mp, afaik. :P
We watch and we are always here.

akenathon


vor sa deschida si in cismigiu un patinoar, pe lac, in aer liber... :D
Quote from: ozzy on 17 November 2006, 16:52
Uff, atunci mai amanam.. Astept in fiecare weekend propuneri de iesiri, in special la patinoar..
stii sa patinezi? as incerca si eu da-s incepator... mi-e sa nu fac buf!  ;;)

Chipicao

Din păcate, e 15 RON vineri, sâmbătă, duminică şi joi de la 18 la 20 (asta am uitat, poate modifică cineva). :( Poză tremurată şi neclară.

În cişmigiu ar fi super! Şi ce dacă faci buf, te ridici şi încerci din nou. ;;)
Trebuie neapărat să facem o întâlnire SayIT la patinoar!
μή μου τούς κύκλους τάραττε

adilehanceanu

Şi poate vin şi băieţii care joacă oGame şi sînteţi gaşcă şi mai mare :)
The soul of computer technology

adi_bmf

Noi acum am avansat un pic.... Dupa ce am distrus pistele de bowling din Texas, am trecut la cele din Sitimol si se pare ca nici pestera din Slanic Prahova nu o sa mai fie in siguranta pentru mult timp :devil:
It seems they wanna finger print me and gimmie some years / They'll only get one finger while I'm shifting gears

CQ

Avem patinoar şi-n Galaţi, deci cine-i de aici şi are chef... să mă anunţe, să nu vin. :fum:
www.CO2-SOLiD.ro - Comunitatea competiţiilor de overclocking din România.

Ajutaţi-l să trăiască: http://www.pentrusorin.ro/

ozzy

Eu am chef!! Cand merem pe ala din Dr Taberei? Am patinat doar de 3 ori dar e mistooo  :pray:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

peizan

sau asteptati sa dea o zapada si in doua zile o sa aveti patinoar pe orice trotuar  ;;)

ozzy

Sau nu :D Am fost deja de 2 ori saptamana trecuta si mi-a placut. Din pacate patinele care se pot inchiria acolo sunt cam varza iar gleznele mele cam fragile asa ca momentan sunt la recuperare :( Vestea "buna" e ca mi-am luat patine (Head) si sunt dispus sa ies oricand, cu oricine are chef.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

aciu

Eu am fost ieri cu o parte din echipa Laidback :D. A fost frumos!!! Ozzy are dreptate cu patinele, te omoară la picioare :(. Aici şi aici sunt nişte poze.

ozzy

Misto, se pare ca v-ati distrat :D Pozele insa puteau sa fie ceva mai luminoase :P Se mai anunta vre-o iesire la pationar? Eu nu prea am cu cine sa merg asa ca ma lipesc de orice grup  :"> ca-mi place mult, insa e prea aiurea sa merg singur  :blink:
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Flaviu

Mai, mai, ce de patinatori pe aici! =D> Alaltaieri s-a deschis si in Baia Mare un patinoar si abia astept sa trec pe acolo, a trecut ceva vreme de cand am patinat. Apropo, daca vreti senzatii tari mergeti sa patinati pe rauri inghetate cand se va putea, e suuuper :).
Ahhh, ma gandesc serios sa ma orientez sa cumpar o pereche de patine, desi deocamdata voi inchiria. Ceva sfaturi imi puteti da si eventual un pret orientativ? Am avut mai de mult patine dar mi s-au furat :(.
aka eflaviu


Chipicao

Primul sfat: ai mai multă grijă de următoarea pereche. :fum:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

peizan

Quote from: aciu on 18 December 2006, 09:47
Eu am fost ieri cu o parte din echipa Laidback :D. A fost frumos!!! Ozzy are dreptate cu patinele, te omoară la picioare :(. Aici şi aici sunt nişte poze.

Ati fost si cu gagicile dupa voi?

aciu

@Peizan: Care are :D
@Flaviu: Mergi într-un magazin de specialitate şi cauta o pereche potrivită. Vezi să fie cu şireturi, ceva în genul ăsta. Să ai o pereche de ciorapi mai groşi, iarna nu-i ca vara.

ozzy

Head la Carrefour 2,6 mil ;) Sunt bestiale! Cu sireturi, desigur! Cele mai comode ..  :fum:
Mai erau si niscaiva Roces mai ieftine dar erau praf, cu bocanc full plastic, d-ala idiot de-ti gaureste picioru'.
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Eu am fost pe la Lia Manoliu (sau cum i-o mai zice). Stresant, o boxa basita data in blana, nu prea puteai nici sa-ti auzi gandurile. Gheatza varza.
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Mult mai bine pe Dr Taberei (Moghiorosh)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Samabata cred ca o sa ies cu niste prieteni in Dr.Taberei. Mai spre seara.

ozzy

Anunta si tu din timp.. Poate, poate.. Ai nr meu?  :)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Da il am, dar eu nu ies cu "batrani" ;)

Glumesc, o sa te anunt daca e sa nu pice treaba sau incepe sa ninga vertiginos si atunci plec la munte :P

ozzy

Nu mai visa mai la ninsoare full scale ca e la misto :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Macar de revelion. Daca nu fug in Elvetia la ski :P

ozzy

So, ce zici de un iesit la patinoar maine? Eu vin cu iubi :D
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu