Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 212
Total: 212

PDA - trebuie sa cumpar unu curand

Started by Diana.D, 14 February 2008, 23:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Diana.D

hi,
in aprox o luna am de facut un drum lung in celalalt capat de europa si am nevoie de un pda cu gps .
bugetul alocat este 10-15 mil si cerinta este un aparat care sa indeplineasca functia de navigare toata europa si ro , sa poata fi conectat la net si laptop , sa poata reda fisiere mp3 si sa aiba iesire stereo .
nu stiu nici eu exact ce sa mai cer de la el , sa fie printre cele mai bune.

eu voi folosi :
navigare, pachetul office in special excel , redare mp3 catre o statie de amplificare auto , stocare informatie , conectare si navigare pe net , daca are si altceva nu ma supar.

pls un pic de hellp la alegere  :pray:

SoNic

#1
Iti recomand Mio P550. In special pentru ca la hartile Europa de Est stau cel mai bine. Pentru hartile de westul Europei sau altceva exista varianta cumpararii lor sau alte variante neortodoxe...

Despre neortodeoxie: Eu am acum un C220 care saracul venise numai ca PNA cu harti US din 2006 si acuma este si player audio-video de tzaspe formate si cititor de ebooks si harta cerului si am si harti din 2007 pentru juma' de glob. Nu am nimic din Office ca nu poate saracul - si nici nu ma intereseaza, laptopul pentru ce este facut? :)
Unsigned integer