Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 474
Total: 474

Programator Windows C++/C#

Started by ccc, 24 November 2006, 15:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ccc

Descrierea postului:

You will be part of our core development team in Cluj working on new features and services that expands the usability of our popular consumer software for Windows (2000, XP and Vista).

Cerinte:

- Strong knowledge of Windows programming with Visual C++ (and Visual C#).
- Good knowledge of English

Its a plus:
- Driver and Windows Services Development Experience
- Windows Networking and Policy Management Experience (Active Directory Environment)
- Windows Security knowledge
- SOAP and XML Experience
- MS SQL Server Experience
- MS WEB Server configuration (IISv5 and IISv6)
- At least one scripting language.


Scuzati engleza, dar am dat copy paste din anuntul publicat in alta parte.

Nu ma intrebati de salariu, pentru ca pe asta vi-l negociati singurei cu sefu'.

Beneficii:
- program oarecum flexibil, atata timp cat va faceti treaba, nimeni nu va numara in oala cate ore ati lucrat in ziua respectiva.
- masa de pranz, furnizata de Expand Catering (cautati pe net, au undeva si meniul)
- apa,pepsi/cola (sometimes) si din cand in cand dulciuri :D
- birourile sunt locate in Mihai Viteazul, deci foarte aproape de majoritatea chestiilor unde se duc banii (adeca se platesc facturi) si pe unde se plimba donshoarele cand e cald.
- o sa lucrati cu mine  :fum:

Nu se fumeaza in birou, deocamdata suntem numai 2 bautori de cafea la greu, inca 2 mai usurei, deci nu cumpara firma cafea. Daca ne inmultim, o sa se intample si asta. Masina de facut cafea avem,

Mai multe informatii despre firma gasiti pe www.cososys.com

Dintre proiectele listate acolo, o sa lucrati pe SiE si UTC, (na ca v-am zis-o si pe asta), deci experienta in programarea driverilor si a serviciilor windows este recomandata.

Am uitat: trimite-ti cv-uri si eventual sample-uri de cod la job at cososys dot com, specificand in subiectul mesajului "Windows C++ Software Developer" sau mi-l trimiteti mie pe privat.