Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 318
  • Online ever: 318
  • (Today at 13:29)
Users Online
Users: 0
Guests: 168
Total: 168

SMF Mods

Started by Praetor, 31 October 2006, 13:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

kman

#40
Dupa cum probabil ati observat, astazi am mai facut o serie de modificari la forum.
Am adaugat un buton de rss pentru fiecare board in parte (daca e suparator astept comentarii).
Si au aparut doua bannere.
1) Linuxsoft - ne-au rugat sa facem schimb de bannere, momentan schimbul e unilateral pentru ca noi nu avem inca un banner/logo, deci cand e gata unul vom avea si noi un banner la ei pe site.
2) TFM - pentru ca ne asigura gratuit hosting-ul si e un semn de multumire din partea noastra.

Posted on: 19 November 2006, 22:19
Pentru cei atenti am adaugat si un buton in lista unde puteti vedea lista cu staff-ul (merge doar pe tema default si pe Amber).

Posted on: 20 November 2006, 22:28
Intrucat mod-ul de rating suporta acum toate temele, am activat rating-urile pentru toate sectiunile.

Federals

Propun sa puneti si un modul in care iti arata topicurile asemanatoare pe masura ce scrii un nou topic. Foarte util pentru cei care nu prea folosesc search-ul :D

Chipicao

 :blink:
Cred ca daca ar exista asa ceva ar revolutiona forumurile... :nino:
μή μου τούς κύκλους τάραττε

Federals

Pai am vazut pe unele forumuri urmatoarea chestie:
Pe masura ce scrii titlul unui nou topic, iti apar topicurile care (tot in titlu) au cuvintele pe care le scrii.
Ca sa iti dau un exemplu, incearca sa deschizi un topic nou pe forum.seopedia.ro

Uite si un screenshot:


Chipicao

Credeam că te referi la conţinutul mesajului. Nu ştiu dacă se poate şi pentru SMF, dar cautăm ;)
μή μου τούς κύκλους τάραττε