Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 605
Total: 605

Extensii Firefox

Started by gexge, 03 November 2006, 20:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

gexge

Pentru cei care vor extensii pentru firefox: I want Firefox extension
Cea mai buna cale de a-ti ghici viitorul este sa-l inventezi.

Bobses

Acolo sînt o căruţă de extensii; şi nici măcar n-am văzut Tab Mix Plus în lista aia (sînt realmente "îndrăgostit" de extensia asta - am suferit pînă au făcut-o şi pt. Ff 2.0). Ce aveţi voi instalat? De ex., pe lîngă extensia sus menţionată mai am aşa:
- AdBlock Plus
- All-in-One Gestures
- Always remember password
- Download Embedded
- FlashGot
- Forecastfox
- Foxtrick
- Google Browser Sync
- Greasemonkey
- PsicoTSI
- Sage
- Torrent-Search Toolbar
- VideoDownloader

Ca temă folosesc Noia.

peizan

Eu folosesc FoxGame ;;) Prietenii stiu de ce  :D

MLADEN

Ordinea este aleatoare:

Forecastfox
Videodownloader
Broadbans Speed test and Diagnostics
Download Statusbar
Adblock filterset.G updater
Flashblock
Extended statusbar
customize google
adblock plus
tab mix plus
baracuda image saver
imagezoom
foxgame

peizan

Ce face in plus FlashBlock fata de AdBlock ?

Bobses

Sînt convins că blochează conţinutul flash din site-uri... :)

peizan

Am intrebat ce face in plus  :slap:
Posted on: 08 November 2006, 07:41
Exista extensii pentru Y!M care sa faca....... ceva?

ozzy

Exista ;) Aveam eu una pe acasa, la job nu o am so, inca nu iti pot spune cum se numeste. Daca nu ma insel la mine s-a declansat automat instalarea ei, din varii motive necunoscute mie. In rest AdBlock Plus si gestures alea (All-in-One Gestures) sunt quite usefull. Exista vre-un addon sa integrezi Google Earth :D ?
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cyb3rk

Se pare ca am multi prieteni aici pe forum. Bine v-am gasit si la invitatia lui Peizan vreau sa spun si eu despre o varianta de toolbar personalizat.
La www.conduit.com exista aceasta posibilitate si tinand cont ca este foarte usor configurabil (still wizard) cu precizarea ca si dupa ce este gata se poate reintra prin logare si se pot face actualizari sau modificari. Merita incercat mai ales ca merge si pe Firefox si pe IE. Am facut o varianta insa este dedicata in special celor care joaca Ogame in Uni 5 asa ca nu cred ca e reprezentativa pentru ceilalti.

bro

in firefox 2.0 daca deschizi mai multe tab-uri si nu mai au loc in tabbar, asta se face scrollabe. ma enerveaza la culme. caut o extensie care era sub ff1.5 si care face multi-row tabbar. cum se numea?
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium

tcalexander

Ai opţiunea în TabMix Plus.
Would you like to ride on your own ass?

bro

nu stiu, in ultima vreme cred ca am probleme cu ochii sau ceva. m-am uitat prin tab mix plus de cel putin 5 ori ieri si nu observasem  :slap:
Toshiba Satellite A200-1S5: Intel Centrino C2D T5250 1.5GHz, 2GB Ram, 120GB HDD, ATI Mobility Radeon HD2600, Vista Premium