Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 113
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 148
Total: 148

We've got NEWS!

Started by Praetor, 26 January 2007, 10:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Praetor

Pentru cei care inca nu au observat, casuta de news box (aflata de obicei in header dreapta, dar depinde de skin) este actualizata zilnic cu stiri din domeniu.

ozzy

Ne-am prin, mon chere :D Asa ma mai culturalizez si eu in domeniu, ca nu prea eram la zi cu ce misca prin lume.. Pana acum n-a fost macar 1 stire care sa nu mi se para interesanta. Keep up the good work ;)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

IceCub

Nu va asteptati la cine stie ce articole detaliate, deoarece spatiul nu-mi permite. Doar strictul necesar.

Praetor

Quote from: ozzy on 26 January 2007, 10:43
Ne-am prin, mon chere :D Asa ma mai culturalizez si eu in domeniu, ca nu prea eram la zi cu ce misca prin lume.. Pana acum n-a fost macar 1 stire care sa nu mi se para interesanta. Keep up the good work ;)
Trebuie sa se prinda si ne mozii.

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

kman

Daca sunteti interesati sa postati stiri va rog sa-mi dati un pm sau un pm la admini.
Momentan sistemul e cat se poate de rudimentar, in limita timpului disponibil si al bunavointei (poate si a unor co-forumisti) vom incerca sa-l imbunatatim.