Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 563
Total: 563

Ofer servicii de recuperare de date (mult mai ieftin decat competitia locala)

Started by ozzy, 07 November 2006, 13:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ozzy

Nu e la misto, va recuperez orice date pentru preturi incepeand de la o bere (pers fizica fara putere materiala - sa fie fosti cheap-ari sau cunsocuti) la 10-50 RON (clienti normali) la 100-300$ (firme etc) Toate tarifele sunt negociabile, cer si eu in functie de cat poate fiecare ;)

PS: chiar nu e o gluma! Stiu ca am zis ca nu mai postez da' vecinu' de la "afaceri" m-a "suparat" un pic cu oferta lui :P Asa ca am facut o contra-oferta mult mai realista ;) Valabil numai pentru Bucuresti sau va ocupati voi de transport HDD ..

PPS: ofer orice tip de service / asistenta IT contra bere / sume modice (pentru chestii complexe cer totusi si ceva banuit, da' nu multi)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

cRacanel

Competitia e buna intotdeauna..pe orice format? ext2/3 reiserfs ?

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

CYCLER

Cum ar fi de exemplu daca am un HDD la care partea electronica e moarta dar din punct de vedere mecanic e foarte bun ? :) (nu retin modelul, il zic cand ajung in Buc. , ceva mai vechi de vre-o 20 gigi).
Never take a laxative and a sleeping pill at the same time

ozzy

Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu