Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 589
Total: 589

Rezervari OnLine Multiplex

Started by Danyx, 31 October 2006, 08:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Danyx

Salut ....cam de 3 zile ma chinui sa fac o rezervare la Hollywood Multiplex , si nu reusesc .Vreau sa vad SAW 3 , dar nu pot face nici o rezervare ...desi am card .Mai se confrunta cineva cu aceasta problema ? Sau este o problema de la browser-ul meu ( avand in vedere ca am AdBlock) ??
Va multumesc, si astept raspunsurile

Marmota

incearca IE....pe mozilla nu merge  :blink:....eu cu IE pana la urma am reusit...(dar asta mai demult...cand mai dadeam banii la cinema  :">)

Danyx

Am incercat ...dar tot nu se poate .....nu imi arata nici o optiune ....e o pagina cu recklame pe margine si goala in mijloc .

Marmota

mda....acu am testat si eu....vad ca au si chestie cu cont de login (sa nu fi bagat numai la aia care fac login, optiune valida de rezervare)

oricum sincer....go to movieplex (au rezervare dupa ce te loghezi pe site - de asta zic ca si la multiplex sa fie la fel) si ai si scaune mai comfy :D

ozzy

E vre-o diferenta intre Hollywood Multiplex si Movieplex? (care??)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

Marmota

Quote from: ozzy on 31 October 2006, 09:30
E vre-o diferenta intre Hollywood Multiplex si Movieplex? (care??)


H. Multiplex e in Mall Vitan
Movieplex e in Mall Plaza.

ca diferente...ar fi confortul celui din plaza...scaunele sunt mai mult mai comfy...spatiul pt pahar e mare ca poti sa pui si paharul de 1L :D...acu totul depinde si de zona in care stai

ozzy

movieplex is for me.. in oricare din cele 2 locati unde stau m-as gasi, tot asta e mai aporape (viva platza, pacat ca nu am bani nici macar de o Cola - apropos maine... stiti voi cine are Jag si vine la Taie Crapu?)
Tristetea mea aude nenascutii caini pe nenascutii oameni cum ii latra. Nichita Stanescu

akenathon

Quote from: Danyx on 31 October 2006, 08:44
Salut ....cam de 3 zile ma chinui sa fac o rezervare la Hollywood Multiplex , si nu reusesc .Vreau sa vad SAW 3 , dar nu pot face nici o rezervare ...desi am card .Mai se confrunta cineva cu aceasta problema ? Sau este o problema de la browser-ul meu ( avand in vedere ca am AdBlock) ??
Va multumesc, si astept raspunsurile
eu am facut rezervare acum cateva luni la h. multiplex si cand m-am dus sa-mi iau biletele de la casa tipa mi-a spus ca nu apare nici o rezervare la ea... asa ca au cam de multisor probleme.
sfatul meu: fa o rezervare prin telefon.  :wink:

Danyx

Quote from: Marmota on 31 October 2006, 09:09
mda....acu am testat si eu....vad ca au si chestie cu cont de login (sa nu fi bagat numai la aia care fac login, optiune valida de rezervare)

oricum sincer....go to movieplex (au rezervare dupa ce te loghezi pe site - de asta zic ca si la multiplex sa fie la fel) si ai si scaune mai comfy :D

Am incercat si cu "login " si tot asa sta situatia .....mda ...e ...ROMANIAAAAA