Mesaje recente

Members
Stats
  • Total Posts: 17,786
  • Total Topics: 1,234
  • Online today: 170
  • Online ever: 233
  • (26 June 2007, 07:28)
Users Online
Users: 0
Guests: 558
Total: 558

We are being watched

Started by LNT, 27 August 2007, 23:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

LNT

Primesc zilele astea un colet, iar azi cand ma apuc sa fac un pic de ordine ma uit la stampila de pe ambalaj si stupoare...vedeti poza.  :ninja:

Nu zic ca e rau ce fac ei, desi imi incalca proprietatea, dar acuma stau si ma gandesc, coletele astea sunt luate aleator sau direct? Ma gandesc totusi ca la cate colete se trimit n-ar ajunge armata sua se le verifice pe toate.
In ultimele 2-3 saptamani am primit colete pe numele meu cat n-am primit si trmis la un loc toata viata, insa asta era singurul cu astfel de stampila.
These are the days of our lives.

SoNic

Quote from: lapcat on 27 August 2007, 23:36
In ultimele 2-3 saptamani am primit colete pe numele meu cat n-am primit si trmis la un loc toata viata, insa asta era singurul cu astfel de stampila.
Pai poate din cauza aia. S-a aprins un beculet ceva...
Unsigned integer

Spin

O chestie foarte interesanta:

Stampila apartine SC G4S SECURITY SERVICES SRL.
Conform MF aceasta firma are ca tip de activitate, conform MF, Activitati de investigatie si protectie a bunurilor si cu un numar de 3932 angajati. La Registrul comertului cu aceleasi date (CUI si Nr. inreg la reg. com) numele societatii este GROUP 4 FALCK VALAHIA SRL. Probabil ca si-au schimbat numele si inca nu au facut cei de la Reg. Com. actualizarea.